Forum Çamlık Çocuk Kulübü Etkinlikleri Mayıs Ayında Hız Kesmeden Devam Ediyor

TÜRKİYE 3 Mayıs 2019 17:01
Videoyu Aç Forum Çamlık Çocuk Kulübü Etkinlikleri Mayıs Ayında Hız Kesmeden Devam Ediyor
A
a

Forum Çamlık Avm, Mayıs Ayı Boyunca Çocuk Kulübü Çatısı Altında Miniklere Eğlenceli Etkinlikler Sunmaya Devam Ediyor.

Forum Çamlık AVM, Mayıs ayı boyunca Çocuk Kulübü çatısı altında miniklere eğlenceli etkinlikler sunmaya devam ediyor. El becerilerini geliştirebilecekleri atölyelerde pek çok yeni konuda bilgi sahibi olmak, neşeli oyunlarla keyifli zaman geçirmek isteyen tüm minikler, Forum Çamlık Çocuk Kulübü’ne davet edildi.
Forum Çamlık AVM, minik misafirlerine Mayıs ayı boyunca yine sahne gösterileri, masal oyunlar, atölye çalışmaları gibi birbirinden keyifli etkinliklerle dolu bir program sunuyor.
4 – 5 Mayıs ve 18 - 19 Mayıs hafta sonlarında çocuklara özel atölye çalışmaları hazırlayan Forum Çamlık, 11 – 12 ve 25-26 Mayıs hafta sonlarında ise minikleri masal oyun etkinlikleriyle buluşturacak. Atölye çalışmalarında bireysel becerilerini geliştirme fırsatı bulacak olan çocuklar, masal oyun konseptiyle sahnelenen oyunlarda da yepyeni bilgileri eğlenceli bir yolla öğrenecek.
Her hafta sonu ücretsiz gerçekleştirilen etkinliklere katılmak isteyen Forum Çamlık ziyaretçisi çocukların, hafta içi günlerde danışma biriminden kayıt yaptırmaları yeterli olacak. Bugüne dek binlerce çocuğu Çocuk Kulübü etkinliklerinde ağırlayan Forum Çamlık, hafta sonlarına keyif katmak isteyen minikleri Nisan ayı boyunca gerçekleştireceği etkinliklere bekliyor
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat