Gazeteciler, 5Arlo’da kahvaltıda buluştu

AYDIN 24 SAAT 6 Eylül 2016 23:49
Videoyu Aç Gazeteciler, 5Arlo’da kahvaltıda buluştu
A
a

Efeler’de açılan 5Arlo Bistro Cafe, Aydın yerel basınını ağırladı. Kahvaltıya, basın mensupları ilgi gösterdi.

Gazetecileri 5Arlo'da ağırlayan işletmeci Altan Kemerci, yerel basına destek amaçlı bir toplantı yapmak istediklerini belirterek, "29 yıldır Aydın’da yaşıyorum. 1994 yılından beri mesleğin içerisindeyim. Aydınımıza hizmet için kuzenim Hakan Kaya ile ortak olarak 5Arlo mekanını açarak, Aydın'a yeni bir soluk getirmek istedik" dedi.

Yerel bir firma olan İşletmelerinin yerel sermayeyle kurulduğunu belirten işletmeci Altan Kemerci, "Efeler Vergi Dairesi’ne bağlı olarak hizmet vereceğiz. Yani sermayeyi buradan alıp başka yere götürmüyoruz. Sermaye Aydın’da kalacak. Özel gün, toplantı, kahvaltı, söyleşi, yazarlar toplantısı, ufak konserler gibi bir çok etkinlik yapabilecek. Şarlo felsefesini beğendiğimiz için ismini böyle uygun gördük. Hayalimizde olanları buraya yansıttık" diye konuştu.

"HER BÜTÇEYE UYGUN"

Ailelerin çocuklarıyla beraber vakit geçirebileceklerini söyleyen Kemerci, sözlerine şöyle devam etti: “20 çeşit serpme kahvaltı, kişi başı 15 lira. Her bütçeye uygun olması için fiyatları bu şekilde ayarladık. Burada vatandaşlarımıza kahvaltı yanında, öğle yemeği ve akşam yemeğini Türk ve dünya mutfağı olarak da hizmet vermekteyiz. Dünya mutfağına hakim profesyonel bir aşçımız var. Mutfak alanında hiçbir sıkıntımız yok. 176 kişilik kapasitemiz var. Aileler, gönül rahatlığıyla çocuklarıyla beraber kahvaltıya gelebilir. İlerleyen zamanlarda Şarlo’nun sessiz filmlerinin gösterimini yapacağız."

Kaynak : aydındenge
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat