GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI BU HAFTA DA MESAİSİNE DAĞYENİ’DE BAŞLADI

İLÇELER 5 Mart 2020 17:51
Videoyu Aç GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI BU HAFTA DA MESAİSİNE DAĞYENİ’DE BAŞLADI
A
a

GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ BU HAFTA DA MESAİSİNE DAĞYENİ’DE BAŞLADI

ÖNDEŞ GERKOOP SÜT TANKI MÜJDESİNİ VERDİ

Göreve geldiği günden bugüne halkla iç içe bir yönetim anlayışıyla belediyecilik sistemi uygulayan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş bu hafta da mesaisine Dağyeni Mahallesinde başladı. Belirli aralıklarla haftanın bir günü bir mahallede sabah mesaisine başlayan ve vatandaşlarla buluşup görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Öndeş Turanlar’ın ardından bu hafta Dağyeni’deydi. Vatandaşlarla sohbet eden ve beklentilerini dinleyen Belediye Başkanı Öndeş Dağyeni’ye yapılacak olan yatırımlara değindi. Halk buluşmasının ardından birim amirleri, meclis üyeleri ve vatandaşlarla birlikte yapılması planlanan düğün yeri ve köy meydanı için incelemelerde bulundu. Kurdukları Germencik Kooperatifi (GERKOOP) tarafından Dağyeni mahallesinden üye olan 45 süt üreticisi için 5 tonluk süt tankı müjdesini verdi.

ÖNDEŞ : “DAĞYENİ MAHALLEMİZE GERKOOP OLARAK SÜT TANKI KOYACAĞIZ”

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş’in kırsal kalkınmaya yönelik önemli projelerinden birisi olan ve kısa bir süre önce faaliyete geçen Germencik Kooperatifi (GERKOOP) Dağyeni’ye 5 tonluk süt tankı koyacak. Süt tankı müjdesini veren Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş şunları kaydetti: “İNYA gibi kırsal kalkınmaya yönelik önemli bir proje olan GERKOOP’u da ilçemize kazandırdık. GERKOOP olarak Dağyeni’de şuan 45 süt üreticisi üyemiz var ve ilçemizin çeşitli noktalarına koymayı planladığımız süt tanklarından bir tanesini de buradaki üyelerimizin hizmetine sunacağız. Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun”

“DAĞYENİ’NİN KATMA DEĞERİNİ ARTTIRACAĞIZ”

Dağyeni Mahallesinde yapılacak çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan ve vatandaşların sorularını yanıtlayan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş halkın yararına olacak her talebin muhakkak suretle yerine getirileceğini vurguladı. Öndeş “Germencik’e yakışan, mahallelerimize katma değer katacak projeler üretiyor ve önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Hizmet etmek için göreve geldik ve sizlerin desteğiyle görevimizi layıkıyla yapmak için gündüz gece çalışıyoruz. Dağyeni Mahallemize de katma değer katacak proje ve çalışmaları muhakkak suretle yapacağız. İlk etapta talepleriniz olan düğün yeri ve köy meydanımızı yaparak hizmetinize sunacağız. Hedeflerimiz büyük; önce huzur dedik ve ilçemizin yollarını yapmakla başladık. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu sağolsun, bu anlamda bizlere desteği büyük. İnşallah sizlerin desteği ile yapılacak çalışmalar ile modern, güzel ve en önemlisi de huzurlu bir Germencik inşa edeceğiz.” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat