Germencik Belediyesi askıda kurban uygulaması başlattı

AYDIN 24 SAAT 29 Temmuz 2020 17:07
Videoyu Aç Germencik Belediyesi askıda kurban uygulaması başlattı
A
a

Germencik Belediyesi hayırseverlerin kurban etlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere “Askıda Kurban” uygulaması başlattı.

Sosyal Belediyecilik çalışmaları ile fark yaratan projelere imza atan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, askıda kurban uygulaması ile ihtiyaç sahiplerine doğrudan yardımların ulaştırılması için belediye ekiplerinin Kurban Bayramında görevlerinin başında olacağını söyledi. Sosyal medya hesaplarında duyurulan kampanya çerçevesinde  kurban etlerini bağışlamak isteyen vatandaşların Germencik Giyim Bankası ve Ortaklar Giyim Bankasına yardımları teslim edebileceği, getiremeyecek durumda olanların ise belediye Whatsapp Hattı olan 0533 895 49 09 numaralı telefona ulaşabilecekleri ifade edildi.

GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ “BAYRAM SEVİNCİ HER EVDE YAŞANSIN”

Askıda kurban uygulaması ile sosyal belediyeciliğin bir gereği olarak böyle bir çalışma başlattıklarını ifade eden Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş hayırseverlere çağrıda bulunarak bu mutlulukta sizin de payınız olsun dedi. Öndeş “Kurban Bayramında belediye olarak hayırsever vatandaşların bağışladığı kurban etlerini doğrudan ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmak için askıda kurban uygulaması başlattık. Ekiplerimiz gerek bu uygulama sebebiyle gerekse hizmetlerin devam etmesi açısından görevlerinin başında olacak. Sosyal belediyecilik projelerimizle halkımızın yanında olmaya devam ediyoruz.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat