Günel'e destek sözü

AYDIN 24 SAAT 15 Ocak 2019 10:59
Videoyu Aç Günel'e destek sözü
A
a

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel, TÜRSAB Kuşadası Bölge Temsil Birliğini ziyaret etti. Ömer Günel’i Bölge Temsil Kurulu Başkanı Gökhan Aydın, Başkan Yardımcısı Deniz Köse ve diğer kurul üyeleri karşıladı.

Ziyaret kapsamında Ömer Günel  proje ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Günel; en büyük hedeflerinden birinin Kuşadası’nın Turizm Kenti kimliğini yeniden kazandırmak olduğunu söyledi. Mevcut eksikliklerin tespiti hususunda TÜRSAB Kuşadası Bölge Temsil Kurulu üyeleri ile bir çalışma yapmak istediklerini ifade eden Günel, “ Kuşadası’nı elbirliği ile tekrar şaha kaldıracağız. Sizlerin satış pazarlama enstrümanlarını çoğaltacağız. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu kendisine sunacağımız rasyonel projelere destek verecek. Bu konuda birlikte çalışma arzusu içinde olacağız. Bizim dönemimiz de Kuşadası’na Büyükşehir Belediyesi katkıları ile 1 milyar TL yatırım yapılacak. Kentimizin sorunlarını biliyoruz. Bunları çözecek projelerimiz hazır. Kuşadası turizm de sadece Efes- Meryem Ana argümanı ile değil sahip olduğu diğer spor- doğa-kongre gibi turizm çeşitliliği potansiyellerini de kullanacak. “  dedi.

TÜRSAB Kuşadası Bölge Temsil Kurulu Başkanı Gökhan Aydın ise CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel’in kendilerini ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “ Ömer Bey’e seçimlerde başarılar diliyoruz. Elbette kendisine desteğimiz olacaktır. Kendisinin birleştirici gücüne ve samimiyetine inanıyoruz.” Dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat