AKP'li Özalp Baltayı Taşa Vurdu...

Kategori: AYDIN 24 SAAT - Tarih: 9 Temmuz 2019 23:21
AKP'li Özalp Baltayı Taşa Vurdu...

Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısına, AK Parti Didim ve Aydın Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ramazan Özalp'in, yerel seçimlerden sonra siyasi gerekçelerle görev yerleri değiştirildiğini öne sürdüğü bazı işçilerle ilgili yaptığı konuşmaya tepki gösteren Başkan Çerçioğlu; ''Hiçbir günahın vebalin altında değilim''.

Aydın’ın 17 ilçesi de dağıyla, ovasıyla, deniz kıyısıyla birbirinden güzeldir. Hiçbir yeri de sürgün değildir”diyerek sözleri güne damga vurmuştu.

Özalp’ın Büyükşehir ve ilçe belediyelerinde işlerinden sürgüne gönderilen ve görev yerleri değiştirilen personeller olduğu iddiası üzerine haber editörümüzün, Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile görüşmelerinde böyle bir iddianın doğru olmadığı açıklanmıştır.

Gün içerisinde gazetemizin yapmış olduğu habere birçok okuyucumuzun göndermiş olduğu mesaj ve yorumlarlında AKP Didim Meclis üyesi Ramazan Özalp’e hem Büyükşehir Meclisi'nde hem de kendine ait sosyal medya hesabında paylaşmış olduğu açıklamaya tepki gösterdiler.

Okuyucularımız ''Özalp için işçinin, emekçinin, işi ile ekmeği ile yeri ile yurduyla oynamayalım insanların ekmeği ve emeği ile oynamanın günahı vebali ağır olur sözleri üzerine,Okuyucularımız yorumlarında mensubu bulunduğu AKP belediyeleri olan Koçarlı Belediyesi ve Bozdoğan Belediyesi'nin işçi kıyımı yaptığı belirterek,

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan tarafından gelen talimat üzerine 50 kişilik personelin önce çöp toplama işine yollandığı sonrasında ise hiçbir sebep göstermeden işlerine son verildiği. Bozdoğan Belediye Başkanı seçildikten sonra Ufuk Altıntaş’ın 88 işçinin işine son vermesi insanların ekmeği ile,emeği ile oynamak değil midir.

Özalp önce mensubu bulunduğu AKP Belediye başkanlarına söz geçirsin sonra da Büyükşehir belediyesi için sadece iddiadan ibaret olan söylemleri eleştirsin'' diyerek tepkilerini gösterdiler.
 

https://www.aydinlife.com/haberprint/akp-li-ozalp-baltayi-tasa-vurdu----180694.html