AKP'Lİ SAVAŞ, "BİZ YAPACAĞIZ" DEMİŞTİ AMA HALKÇI BAŞKAN ATAY'IN DEDİĞİ OLDU

Kategori: AYDIN 24 SAAT - Tarih: 14 Ocak 2020 17:30
AKP'Lİ SAVAŞ, "BİZ YAPACAĞIZ" DEMİŞTİ AMA HALKÇI BAŞKAN ATAY'IN DEDİĞİ OLDU

✔ AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ile Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ı karşı karşıya getiren Çeştepe Stadı ile ilgili kriz çözüldü.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Çeştepe Stadı’nın kullanım hakkının Efeler Belediyesi’ne verilmesi için Bakanlığa yazı yazdıklarını söyledi. AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ile Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ı karşı karşıya getiren Çeştepe Stadı ile ilgili kriz çözüldü. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Çeştepe Stadı’nın kullanım hakkının Efeler Belediyesi’ne verilmesi için Bakanlığa yazı yazdıklarını söyledi. Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın mezbelelik halinden kurtaracak ve vatandaşın kullanımına kısa sürede açacaklarını belirttiği, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ın ise iptal kararına rağmen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na bakım ve düzenlemeden geçmesi için proje sunacaklarını söylediği Çeştepe Stadı ile ilgili kriz çözüldü. Savaş’ın ‘biz yapacağız’ demesine rağmen, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın dediği oldu. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, “Çeştepe stadını Efeler Belediyesi’ne devredeceğiz” dedi.

https://www.aydinlife.com/haberprint/akp-li-savas---biz-yapacagiz--demisti-ama-halkci-baskan-atay-in-dedigi-oldu-181357.html