Annelerden Başkan Özcan’a ziyaret

Kategori: AYDIN 24 SAAT - Tarih: 1 Ekim 2019 15:21
Annelerden Başkan Özcan’a ziyaret

Türk Anneler Derneği Nazilli Şubesi üyeleri, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret ederek taleplerini iletti.

Türk Anneler Derneği Nazilli Şube Başkanı Hatice Güngör ve dernek üyeleri Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a teşekkür eden Güngör; “Biz dernek olarak yaptığımız faaliyet ve bağışlarla maddi olarak zorluk çeken öğrencilerimize burs veriyoruz. Bu yıl ayrıca ayda bir köy okullarımızı gezerek ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kıyafet ve okul malzemesi dağıtmayı planlıyoruz. Bize destek veren başta Belediye Başkanımıza, yardımını esirgemeyen kurum kuruluş ve kişilere çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Sosyal sorumluluk projelerinin büyük önem taşıdığını söyleyen Başkan Özcan, “Annelerimiz bizim her zaman önceliğimiz. Onların hayat tecrübelerinden, bilgi ve birikimlerinden hayatın her alanında faydalanmak gerekiyor diye düşünüyorum. Türk Anneler Derneği olarak sizlerle bir arada olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Projelerinizin içerisinde yer almak, katkı sağlamak bizler için şereftir” ifadelerini kullandı.

https://www.aydinlife.com/haberprint/annelerden-baskan-ozcan-a-ziyaret-181172.html