AYBA ÇALIŞMALARIYLA TAKDİR TOPLUYOR

Kategori: AYDIN 24 SAAT - Tarih: 27 Ağustos 2019 13:56
AYBA ÇALIŞMALARIYLA TAKDİR TOPLUYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi Hizmet Ağı (AYBA) Aydın'ın 17 ilçesinde olduğu gibi Nazilli'de de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Başkan Çerçioğlu'nun Türkiye'ye örnek olan projesi olan AYBA, Nazilli'de çalışmalarına devam ediyor. İhtiyaç sahibi bireylere Evde Bakım ve Sağlık Hizmeti sunan AYBA ekipleri Nazilli'de çalmadık kapı bırakmıyor. Sosyal belediyeciliğin en iyi uygulandığı il olan Aydın’da çalışmalarıyla göz dolduran AYBA ekibinin bu başarısı halkın büyük beğenisi topluyor. Nazillili vatandaşlar kendilerine yakın ilgi gösteren AYBA personelini evladı gibi görüyor. 

ENJEKSİYON YAPILIYOR, SAÇLAR KESİLİYOR, KİŞİSEL BAKIM YAPILIYOR 
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatları doğrultusunda yaşlı ve bakıma muhtaç kişiler tespit edildikten sonra düzenli olarak ziyaret ediliyor. Yaşlılara kişisel bakım, saç kesimi ve sağlık kontrolleri gibi hizmetler veriliyor. AYBA meleklerinin, gittikleri evlerde adeta evin bir ferdi gibi sıcak ortamın yakalandığı dikkat çekiyor. Mesai saati olsun olmasın vatandaşın yardımına koşan ekiplerin çalışmaları tüm Türkiye tarafından dikkatle takip ediliyor. AYBA ekipleri, maddi durumu olmayan veya yalnız yaşayan vatandaşlara hergün sıcak yemek götürmeye devam ediyor.

https://www.aydinlife.com/haberprint/ayba-calismalariyla-takdir-topluyor-180936.html