Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği’nden Başkan Çerçioğlu’na teşekkür

Kategori: AYDIN 24 SAAT - Tarih: 10 Nisan 2020 11:37
Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği’nden Başkan Çerçioğlu’na teşekkür

Aydın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Selahittin Çetindoğan yaptığı açıklamayla Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Yazılı bir açıklama yapan Aydın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Selahittin Çetindoğan, “Tüm Dünyada olduğu gibi Ülkemizde de koronovirüs mücadelemiz sürecinde işyerlerini kapatmak zorunda kalan üyelerimizin yanında çalışan kardeşlerimize yapmış olduğu Koli yardımları için Büyükşehir Belediye Başkanlığına, Belediyemizin hizmet ağı olan AY-BA’ya ve tüm çalışanlarına teşekkür ederiz. Yaşadığımız bu zorlu süreçte birbirimize destek olmayı, birbirimizin elinden tutmayı unutmayalım. Şu anda siyaset üstü birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Ekonomik olarak zor zamanlar geçirmekteyiz. Hükümetimiz de elinden gelen bütün gayreti göstermektedir. Yeter mi hayır ama inanıyorum ki esnafımız için daha güzel kararlar çıkacaktır. Kira yardımı, Sigorta ve Bağkur primlerinin yanı sıra elektrik, su, doğalgaz ödemelerinin 3 ay askıya alınması, yanımızda çalışanlar için can suyu, aidatların ertelenmesi, KOSGEB desteklerinden yararlanamayan meslek guruplarının dahil edilmesi vb. kararlar alınabilirse bir nebze rahatlamış oluruz diye düşünüyorum. Bu süreci en az hasarla atlatmayı umuyorum” dedi.
 

https://www.aydinlife.com/haberprint/aydin-esnaf-ve-sanatkarlar-odasi-birligi-nden-baskan-cercioglu-na-tesekkur-191896.html