Büyükşehir Belediyesi maske ve dezenfektan dağıtımına devam ediyor

Kategori: AYDIN 24 SAAT - Tarih: 7 Temmuz 2020 11:47
Büyükşehir Belediyesi maske ve dezenfektan dağıtımına devam ediyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi esnafımıza maske ve dezenfektan dağıtımına ara vermeden devam ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs önlemleri kapsamında takılması zorunlu olan maskelerin temini konusunda esnaflarımızın yanında olmaya devam ediyor.
Bir yandan kent genelindeki;işyerleri, araçlar, parklar ve kamu binaları olmak üzere birçok alanı düzenli olarak dezenfekte eden Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da virüse karşı kişisel koruyucu önlemlerin alınması konusunda esnafımıza desteğini sürdürüyor.

AYBA ekipleri tarafından kapı kapı gezilerek lokanta esnafımıza kutu halinde maskeleri ve dezenfektanları teslim ediliyor. AYBA ekiplerinin dağıtımına Aydın Lokantacılar Odası Başkanı Ali Ongan da eşlik etti.

LOKANTACILAR ODASINDAN BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Koronavirüs sürecinin ilk günlerinden bu yana Büyükşehir Belediyesi'nin yanlarında olduğunu belirten Ali Ongan, “Belediyemizin yaptığı uygulamadan yönetimimiz adına memnunuz. Üyelerimiz de oldukça memnun oldu. Maske ve dezenfektan dağıtımda AYBA ekiplerinin yanında yer aldık ve esnaf arkadaşlarımıza başkanımızın selamlarını ilettik. Maske dağıtımı ve dezenfekte çalışmaları için Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.
 
 

https://www.aydinlife.com/haberprint/buyuksehir-belediyesi-maske-ve-dezenfektan-dagitimina-devam-ediyor-202352.html