BÜYÜKŞEHİR’İN HİZMETLERİNİN YAZDIĞI PANKARTI BİLE ENGELLEMEK İSTEDİLER

Kategori: AYDIN 24 SAAT - Tarih: 16 Ocak 2020 17:01
BÜYÜKŞEHİR’İN HİZMETLERİNİN YAZDIĞI PANKARTI BİLE ENGELLEMEK İSTEDİLER

✔ AKP'li Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan adından söz ettirmek, gündeme gelmek ve böylece parti içinde etkili isim olmak için kendine yakışan bir rezilliğe daha imza attı.

AK Parti’li Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, gündemde kalmak için gösterdiği çabalarla, bir skandala daha imza attı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun hizmetlerini anlatan pankartının altına ‘Yalan’ ifadelerinin yer aldığı ikinci bir pankart astıran Kaplan’ın tutumu ‘hizmeti çekemiyorlar’ yorumlarına neden oldu.

Koçarlı’da ikinci bir pankart krizi yaşandı. Aydın Büyükşehir Belediyesi, Koçarlı Belediyesi'nin de kullandığı kendine ait hizmet binasına "Koçarlı'ya 62 milyon lira yatırım yaptık" yazılı pankart astı. Olaydan bir gün sonra, Özlem Çerçioğlu'nun yaptırdığı, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile birlikte kullanılan Koçarlı Belediye binasına asılan resimli pankartın altına "Yalan... Pankart yapma Büyükşehir icraat yap" yazılı bir pankart daha asıldı.

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın talimatıyla asılan ikinci pankart ‘büyük skandal ve rezalet’ olarak yorumlandı. Ayrıca Kaplan’ın tutumu ‘hizmeti çekemiyorlar’ yorumlarına da neden oldu.

ÇERÇİOĞLU ‘ENGELLEMEK İSTİYORLAR’ DEMİŞTİ

Kendisinin her gün oturduğu makamın bulunduğu binayı Özlem Çerçioğlu’nun yaptırdığını unutan Kaplan’ın bu tutumu, iktidar milletvekillerinin ve yandaşlarının Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerini ne derece engellemek istediklerini de gözler önüne serdi.

AK Parti’li Belediye Başkanı, hizmetin pankartına dahi tahammül edemediğini afişteki ‘yalan’ ifadesiyle göstermiş oldu.
Kaynak : gazete aydin

https://www.aydinlife.com/haberprint/buyuksehir-in-hizmetlerinin-yazdigi-pankarti-bile-engellemek-istediler-181380.html