DEV MAÇA DEV KADRO

Kategori: AYDIN 24 SAAT - Tarih: 20 Aralık 2019 12:23
DEV MAÇA DEV KADRO

DEV MAÇA DEV KADRO

 Aydın’ın Efeler ilçesinde dev maç için hazırlıklar başladı. Aydın Basın Takımı ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Gençlik Kolları arasında oynanacak halı saha maçı öncesi nefesler tutuldu.

Efeler’deki Pamuk Halı Saha’da oynanacak maç Pazartesi saat 23.00’da başlayacak. Oldukça çekişmeli geçmesi beklenen maç öncesi iki takımın oyuncuları galibiyete odaklanırken, centilmenlik ön planda tutacak. Karşılaşmayı ise birçok protokol üyesi ve sporseverin takip edeceği bildirildi.

MERSİN DÜDÜK ÇALACAK

İki güçlü takımın karşı karşıya geleceği maçta uzun yıllar profesyonel liglerde görev yapan eski futbol hakemi ve aynı zamanda CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin düdük çalacak. Mersin, 1994 – 2012 yılları arası yaptığı hakemlikle Türkiye’de ve Aydın’da başarılı bir grafik çizmişti.

AYDIN BASIN TECRÜBESİNE GÜVENİYOR

Uzun yıllardır halı saha maçlarında ter atan Aydın Basın ekibi tecrübeli isimlere sahip. Katıldığı turnuvalarda oynadığı futbolla hafızalarda iz bırakan Aydın Basın takımı zorlu maç öncesi son hazırlıklarını tamamladı. Mücadelede mutlak galibiyet hedefleyen Aydın Basın takımının sahaya Onur Durmuş, Ferdi Uzun, Ramazan Aydemir, Mehmet Sarıkaya, Arif Kunur, Mehmet Kavas, İnan Gül ve Hüseyin Barış Özsoy,Ali fırat,Kamil kazankaya,Yunus yapucu ile çıkması bekleniyor.

https://www.aydinlife.com/haberprint/dev-maca-dev-kadro-181323.html