EFELER BELEDİYESİ UMURLU’DA OKUL YOLUNU YENİLEDİ

Kategori: AYDIN 24 SAAT - Tarih: 10 Ocak 2020 12:29
EFELER BELEDİYESİ UMURLU’DA OKUL YOLUNU YENİLEDİ

✔ Efeler Belediyesi, yağmurlu günlerde biriken sudan dolayı okula gitmekte güçlük çeken öğrenciler için yolu yeniledi. Muhtar Afşar: Emeği geçen herkesten Allah bin kere razı olsun..

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, vatandaşların sorunlarını çözmeye devam ediyor. Çalışmalar kapsamında bu kez Umurlu Mahallesi Muhtarı Soner Afşar’ın talebiyle mahalledeki ilkokulun yolları yenilenmeye başladı. 

Efeler’e bağlı Umurlu Mahallesi’nde bulunan Şehit Rıfat Tunçbilek İlköğretim Okulu’nda öğrenciler, yağmurlu günlerde yoldan geçmekte zorluk çekiyordu. Mahalle Muhtarı Soner Afşar, öğrenci ve velilerin bu sorununu Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’a iletti. 
Konuya hemen müdahale eden Başkan Atay’ın talimatıyla bölgeye giden Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yolları yenilemek için çalışmalara başladı.

Başkan Atay’a ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine çalışmalar için teşekkür eden Muhtar Afşar, “Fatih Başkanımız istek ve taleplerimiz doğrultusunda bizi yalnız bırakmadı. Tabi ki yapılacak işimiz çok. Zaman içinde bunların da bir bir yapılacağına eminim. Yağmur suyundan dolayı yoldan çocuklar geçemiyordu. Emeği geçen herkesten Allah bin kere razı olsun” dedi.

 

 

https://www.aydinlife.com/haberprint/efeler-belediyesi-umurlu-da-okul-yolunu-yeniledi-181351.html