Haluk Levent Ünzile'yi sevindirdi

Kategori: AYDIN 24 SAAT - Tarih: 3 Mayıs 2020 20:35
Haluk Levent Ünzile'yi sevindirdi

Ünlü sanatçı Haluk Levent'in çağrısıyla göz tümörü nedeniyle sağ gözü alınan Ünzile Özçelik’in hastaneden taburcu olması için gereken 32 bin lira bulundu.

Hastaneden yarın taburcu olacak olan Ünzile’ye Haluk Levent telefondan konser vererek moral olacak.

SAĞ GÖZÜNÜ KAYBETTİ

Aydın'ın Söke ilçesinde yaşayan Serdal ve Yeter Özçelik çiftinin kızları Ünzile, göz kanseri nedeniyle sağ gözü İstanbul'da özel bir hastanede gerçekleşen ameliyatla alındı. Aileden ameliyat masrafları için 32 bin lira istendi. Seyyar sıhhı tesisatçılık yapan ve koronavirüs nedeniyle çalışamayan baba Serdal Özçelik, çaresiz kaldı. Kızlarının hastaneden taburcu olabilmesi için yardım isteyen ailenin sesini sarkıcı Haluk Levent kulak verdi.

ANKARALI HAYIRSEVER ÜCRETİ YATIRACAK

Haluk Levent'in kurucusu olduğu sivil toplum kuruluşu Ahbap Platformu, aile ile irtibata geçti. Levent'in sosyal medya hesabından Ünzile için yaptığı yardım çağrısının ardından Ankara'dan ismi Adnan olduğu öğrenilen bir hayırsever küçük kızın taburcu olması için gereken 32 bin liralık amaliyat ücretini karşılayacağı sözünü verdi.

AİLEYE KONSER VERECEK

Ünzile için sevindiren gelişmeyi sosyal medyadan duyuran şarkıcı Haluk Levent, “Ankaradan Adnan arkadaşımız yarın hastane ile görüşüp bu ücreti yatıracak. Ünzile’nin ailesi ile görüştüreceğiz. Ben de yarın ailesine canlı şarkılar söyleyeceğim. Teşekkürler Adnan kardeşim” diye yazdı.
 
 

https://www.aydinlife.com/haberprint/haluk-levent-unzile-yi-sevindirdi-202012.html