Kalp krizi geçiren itfaiye erinin eşinden duygu yüklü paylaşım

Kategori: AYDIN 24 SAAT - Tarih: 16 Haziran 2020 23:57
Kalp krizi geçiren itfaiye erinin eşinden duygu yüklü paylaşım

Aydın’ın Efeler ilçesinde bir evde çıkan yangına giden ve kalp krizi geçiren 31 yaşındaki Uğur Çetin’in eşi Pervin Çetin sosyal medya hesabından duygu yüklü bir paylaşım yaptı.

Aydın’ın Efeler ilçesine bağlı Efeler Mahallesi’nde bir evde yangın çıkmıştı. Yangına giden ve destek ekip olarak itfaiye aracının yanında bekleyen 31 yaşındaki Uğur Çetin kalp krizi geçirmiş, duran kalbi yeniden çalıştırılmıştı. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Çetin’in tedavisi sürerken eşi Pervin Çetin sosyal medya hesabından duygu yüklü bir paylaşım yaptı.

Kendisini arayıp soranlara teşekkür eden Çetin, “Bizi bu zor süreçte yalnız bırakmayan arkadaşlarıma dostlarıma ister benim ister esimin arkadaşları arayan soran yanımda olan ese dosta tek tek teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Şuan eşim yoğun bakımda bilinci kapalı bekliyoruz elimizden hiç bir şey gelmiyor sadece duayla bekliyoruz inanıyorum ki, bunu da atlatacağız senle her şeyin üstesinden geleceğiz, güzel günler bizi bekliyor kızımız seni bekliyor sen çok güçlüsün inanıyorum ki mücadele edeceksin beni kızımı yalnız bırakmayacaksın ben sensiz burada yapamam ben sana çok güveniyor savaşacaksın inşallah rabbimin izniyle tekrar eski günlere geri döneriz seni bekliyoruz HAYAT YOLDAŞIM” ifadelerini paylaştı.
 

https://www.aydinlife.com/haberprint/kalp-krizi-geciren-itfaiye-erinin-esinden-duygu-yuklu-paylasim-202252.html