Hakkari İlk Defa Yürüyen Merdiven Ve Bowling Salonuyla Tanıştı

TÜRKİYE 21 Eylül 2015 11:17
Videoyu Aç Hakkari İlk Defa Yürüyen Merdiven Ve Bowling Salonuyla Tanıştı
A
a

Hakkâri’De İlk Defa Batı Standartlarını Aratmayan Tam Donanımlı İçinde Üç Asansör, Yürüyen Merdiven, Bowling Ve Sinema Salonu İle Ünlü Giyim Markalarının Bulunduğu Bir İş Merkezi Hizmete Girdi.

HAKKARİ (İHA) – Hakkâri’de ilk defa batı standartlarını aratmayan tam donanımlı içinde üç asansör, yürüyen merdiven, bowling ve sinema salonu ile ünlü giyim markalarının bulunduğu bir iş merkezi hizmete girdi.
Hakkâri’deki birçok iş adamı batıya yatırım yaparken, iş adamı Mehmet Seven kendi memleketine batıdaki standartları aratmayan 7 katlı ve içinde yürüyen merdiven, bowling, spor ve sinema salonunun bulunduğu Rüya adını verdiği bir iş merkezini hizmete açtı. İş adamı Mehmet Seven, 2010 yılında Çevreyolu Caddesinde bin 200 metrekare üzerinde 7 katlı bina inşa ederek Hakkâri’de bir ilke imza atmıştı. Hakkâri’nin İkiz Kuleleri adı verilen ve 4 yıl Hakkari Üniversitesi tarafından kullanılan bina, rektörlüğün yeni hizmet binasına taşınması ile birlikte yeniden restore edilerek Rüya adı altında iş merkezine çevirdi. Yeni hizmete açılan iş merkezinin girişinde yürüyen merdiven, birinci kattan başlayarak üçüncü katına kadar iş yerleri, dördüncü katında bowling, çocuk oyun alanı, spor salonu, beşinci katında fitness salonu, altıncı katında resmi kurum ve yedinci katı sinema salonu olarak hizmet veriyor.
Hakkâri’de ilk defa içinde yürüyen merdiven, bowling ve sinema salonu bulunan bir iş merkezinin hizmete açıldığını belirten vatandaşlar, kendi ilini düşünerek modern bir iş merkezi hizmete açan iş adamına teşekkür etti. İş merkezine gelen bazı vatandaşlar yürüyen merdivene binmekte zorlanırken, bazıları yürüyen merdivenden geçip geçmeyeceklerinde kararsız kaldı. Çocuklar ise, yürüyen merdivenlerden ilk etapta zorlansalar da birkaç defa gelip giderek merdivenlerden geçmenin sevincini yaşadılar. Aileleri nezaretinde ilk defa bowling oynayan çocuklar doyasıya eğlendi.
İş adamı Mehmet Seven, Hakkâri’nin hizmetin en iyisine layık olduğunu belirterek “Ben memleketimi çok seviyorum. Buradaki insanlarımız hizmetin en güzeline layıktır. Önemli olan halkımızın memnun olmasıdır. Hakkâri’deki rüyamızı gerçekleştirdik. İş merkezinde yürüyen merdiven, 3 asansör, bowling salonu, sinema salonu, ünlü marka mağazaları bulunuyor” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat