Hayvan Pazarında Jandarmadan Sıkı Denetim

TÜRKİYE 23 Eylül 2015 16:17
Videoyu Aç Hayvan Pazarında Jandarmadan Sıkı Denetim
A
a

Eskişehir’De Jandarma Ekipleri, Kurban Bayramı’Na Sayılı Saatler Kala Hayvan Pazarında Sıkı Denetim Başlattı. Ekipler, Giriş Çıkışlarda Araçları Kontrol Ederek, Satıcıları Hırsızlık Ve Sahtekarlık Olaylarına Karşı Dikkatli Olmaları Konusunda Uyardı.

Eskişehir’de jandarma ekipleri, Kurban Bayramı’na sayılı saatler kala hayvan pazarındaki sıkı denetimlerini sürdürüyor. Ekipler, pazarın giriş ve çıkışlarında araçları kontrol ederken, satıcıları da hırsızlık ve sahtekarlık olaylarına karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı.
Hayvan pazarında yaşanan yoğunluk nedeniyle bölgede görev yapan ekipler, gece gündüz demeden alanda sıkı bir denetim başlattı. Ekipler, pazar girişlerinde hayvan yüklü araçları inceleyerek evrak kontrolü yaptı. Kurbanlık hayvanların küpe ve evraklarını kontrol eden jandarma ekipleri, karşılaştıkları olumsuzluklar karşısında cezai işlem uyguladı. Hayvan satıcılarını da tek tek dolaşıp, “sahte paralara karşı dikkatli olun”, “hayvanlarınızın yanından ayrılmayın” ve “geceleri hayvanlarınızın başında bir nöbetçi bırakın” gibi tavsiyelerde bulunan ekipler, olası bir aksiliğin yaşanmaması için alanı gezdi. Hayvan satıcıları ise jandarma ekiplerinin bu hizmetinden duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.
Pazarda jandarma ekiplerinin yanı sıra, jandarma trafik ekipleri, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Hayvan Pazarı’nda görevli ekipler ve özel güvenlik ekipleri de vatandaşların olası bir aksilikle karşılaşmaması için önlem aldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat