Hıdırellez coşkusu Pınarbaşı'nda yaşanacak

AYDIN 24 SAAT 4 Mayıs 2018 15:22
Videoyu Aç Hıdırellez coşkusu Pınarbaşı'nda yaşanacak
A
a

Baharı müjdeleyen Hıdırellez, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği etkinliklerle, yapılan düzenlemelerle güzelleştirilen Pınarbaşı Mesire Alanı'nda kutlanacak.

 

Gün boyu sürecek etkinliklerle vatandaşlar hem eğlenerek hem de eğlenceli yarışmalarda birbirleriyle yarışarak bahara merhaba diyecek.

6 Mayıs Pazar günü saat 14.00'de Karadeniz halk oyunları gösterisiyle başlayacak olan etkinlikler Çete Ayşe Ekibi halk oyunları gösterisiyle sürecek. Alanda ailelerin katılacağı birbirinden eğlenceli yarışmalarla sürecek etkinlikler Zumba gösterisiyle devam edecek. Daha sonra ise Aydın Büyükşehir Konservatuvarı Ödüllü Şarkı Yarışması düzenlenecek. Yarışmayı kazananları ise sürpriz ödüller bekliyor olacak.

Bahara Hıdırellez etkinliğiyle merhaba diyeceklerini söyleyen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu "Bizleri bir araya getiren kültürel değerlerimizin en önemlilerinden olan Hıdırellez'i vatandaşlarımızla birlikte kutlayacağız. Tüm vatandaşlarımızı baharın coşkusunu yaşayacağımız Pınarbaşı Mesire Alanı'na bekliyoruz" diyerek vatandaşları Hıdırellez'i kutlamaya çağırdı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat