Hüseyin Aksu’ya böyle seslendi: Sen ne konuşuyorsun

AYDIN 24 SAAT 9 Temmuz 2020 19:14
Videoyu Aç Hüseyin Aksu’ya böyle seslendi: Sen ne konuşuyorsun
A
a

Aydın Belediyesi’nin eski başkanlarından Hüseyin Aksu yaptığı çıkışlar sonrası eleştiri oklarının hedefi olmaya devam ediyor. Aksu döneminden mağdur olan vatandaşlar, Aksu’nun her siyasi beyanatından sonra tepkilerini sosyal medya hesaplarından gösteriyor.

Aydın Belediyesi’nin eski başkanlarından Hüseyin Aksu, zaman zaman sosyal medya üzerinden yaptığı çıkışlarla mağdur ettiği vatandaşları kızdırıyor. Son olarak sosyal medya üzerinden Aksu’nun açıklamasını gören bir vatandaş, “Hüseyin Aksu, senin mağdur ettiğin insanlar dernek kurdu Aydın’da. Sen ne konuşuyorsun” dedi.

Hüseyin Aksu mağdurlarından biri olduğu öğrenilen bir vatandaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla içinde bulunduğu duruma isyan etti. Hüseyin Aksu’yu polis okulu bölgesinde başlayan 18 uygulaması üzerinden eleştiren vatandaş, “Harita uygulamasını kafasına göre yaptı. Sonrasında ne olduysa, ne yapıldıysa çözülemedi. Yüzlerce dava, iptaller. Arsanın imar planı var ama ev yapılamıyor” dedi.

Aykonut Yapı Kooperatifi üzerinden de Aksu’ya yüklenen mağdur vatandaş, “Aykonut ile birçok yere ev yapacaklardı. Torlak’ta yapılmaya çalışılan kooperatifte size  yer vereceğiz denilerek birçok bina yıkıldı. İnsanlar orada oturmadan bile aidat ödedi. Sonuç çakıldı kaldı. Evsiz barksız kalan insanlardan da mı haberin yok? Bu memlekette senin yüzünden mağdur olanlar dernek kurdu” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat