İclal Aydın, Bigalı Kadınlarla Buluştu

AYDIN 24 SAAT 9 Mart 2017 12:15
Videoyu Aç İclal Aydın, Bigalı Kadınlarla Buluştu
A
a

Biga Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Gazeteci, yazar, sunucu, oyuncu İclal Aydın, Bigalı kadınlarla bir araya geldi.


İclal Aydın, Bigalı Kadınlarla Buluştu, System.String[]
Biga Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Gazeteci, yazar, sunucu, oyuncu İclal Aydın, Bigalı kadınlarla bir araya geldi.

Biga Atatürk Kültür Merkezinde ki söyleşide konuşan Aydın, "Hep şunu söylüyorum kendime, biz sahnede değil hayatta hep bir sunum halindeyiz. İnsan olmayı icra ederken de sürekli sunum halindeyiz. Sunarken karşımızdaki kişiye sevgimizi, düşüncemizi, kendimizi, kendimize ait düşünceleri hep bir sunumdayız. Nasıl göründüğümüzden çok karşımızdaki kişiye ne söylediğimizin çok büyük bir önemi var. Dolayısıyla yıllar içerisinde giderek daha çok inanıyorum ki zayıfta olsa bir insan şişmanda, saçları beyazlasa da eğer ne söylediğini dinliyorsa insanlar nasıl göründüğünü pek de önemsemiyorlar" dedi. Adalete inandığının altını çizen Aydın, "Az çalışan ile çok çalışan aynı parayı alıyorsa burada bir adaletsizlik var. Oğlunu dövmeyen bir annenin, gelinine şefkatle yaklaşan bir kayınvalidenin dünyayı değiştireceğine inanıyorum. Hayat o kadar kısa ki geriye sadece sevgi kalıyor" diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat