İl Başkanı çankır kongre delegelerine ziyarete başladı.

AYDIN 24 SAAT 17 Ocak 2020 15:01
Videoyu Aç İl Başkanı çankır kongre delegelerine ziyarete başladı.
A
a

9 Şubat 2020 tarihinde yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi il Kongre öncesi Geçtiğimiz günlerde Aydın il binasında 17 ilçenin başkanlarından destek alarak adaylığını açıklayan Ali çankır ilçe ziyarete başladı.

Başkan Ali çankır ilk ziyaretini Didim İlçe Başkanlığı'nda delegelerle bir araya gelerek yaptı. Delegelerin yanı sıra toplantıya katılanlar arasında İl Genel Sekreteri Okan Kılıç il yöneticisi Serkan Doğan Didim Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Nurettin Koçak Didim Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Çulha Didim Kadın Kolları ilçe başkanı Arzu Kurt ve Didim belediye başkanı Ahmet Deniz Atabay yer aldı.

9 Şubat'ta yapılacak olan İl kongre öncesi delegelerin görüşlerini almak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiğini olası bir erken seçimde Cumhuriyet Halk Partisi olarak iktidara hazır olduğunu ve bunu yerel seçimlerinde aldıkları başarıyı Genel seçimlere de taşıyabilecek güce sahip olduklarını anlatı.

Didim kongre üyelerinden aynı zamanda Kent Konseyi Başkanı olan Osman Ayyıldız konuşmasında il başkanı Ali çankırın bu ziyaretinden çok memnun olduklarını kongre'de tek başına aday olmasının işini kolaylaştırma dığını aksine sorumluluğunda çok daha fazla arttığını belirterek başarılar diledi.

Karşılıklı konuşmalardan sonra toplu olarak bir hatıra fotoğrafı çeken Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ali çankır ziyaretini tamamladı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat