İmer Ailesinden ADÜ Rektörüne Teşekkür Ziyareti

AYDIN 24 SAAT 18 Şubat 2020 08:20
Videoyu Aç İmer Ailesinden ADÜ Rektörüne Teşekkür Ziyareti
A
a

Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesinde tedavi olan Netice İmer ile eşi Hüseyin İmer, Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e, 17 Şubat 2020 tarihinde teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eğitim kadar insanlığın da önemli olduğunu belirten Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, İmer ailesinin yaşam mücadelesini takdirle karşıladığını ve Üniversitemizin tüm imkanlarını seferber ederek Netice Hanım’ın sağlığına kavuşmasının kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Kalp rahatsızlığı nedeniyle Hastanemizde tedavi gören Netice İmer’e geçmiş olsun dileklerini ileten Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, "Üniversitemizin imkanlarını ailemiz için seferber ettik. Bu benim için önemli bir konu. Hanımefendinin çalışma azmi ve yaşam sevinci herkese örnek olmalı. " diye konuştu.

Üniversitemiz Hastanesinde tedavisi tamamlanan Netice İmer, “Haziran ayında başarılı bir ameliyat oldum. Bizi, Hastanemizdeki doktorlarımızla buluşturan ve tüm tedavi masraflarımızı karşılayan Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e ve tedavimde emeği geçen hekimlere teşekkür ederim. Sağlığıma kavuştum, çok mutluyum.” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat