İnternet Bu Defa Yuva Kurdu

AYDIN 24 SAAT 2 Aralık 2015 09:51
Videoyu Aç İnternet Bu Defa Yuva Kurdu
A
a

Burak Büşra Bulut Çifti

Dijital alem ve internet pek çok defa yuvaları yıkarken, zaman zaman da yuva kuruyor. Aydın’ın İncirliova İlçesi’nde yalnız yaşayan bir genç internetten tanıştığı kıza aşık olunca hayatta sahip olduğu tek varlığı olan cep telefonunu satıp yol parası yaparak Tokat’taki aşkını kaçırdı. Gencin bu cesareti ve mertliğini beğenen Tokatlı kızın ailesi kızlarını Aydınlı gence verip destek oldu.
Edinilen bilgiye göre; Aydın’ın İncirliova İlçesi’nde yaşayan ve geceleri görme sıkıntısı yaşadığı için genellikle vaktini bilgisayar başında geçiren 22 yaşındaki Burak Bulut, internetten gördüğü Büşra Bulut’a arkadaşlık isteği gönderdi. İlk etapta reddedilen genç aşık ısrarında devamlı olunca Tokatlı Büşra’nın gönlünü almayı başardı. Bir süre cep telefonu ile sesli ve görüntülü görüşme yapan Burak ile Büşra sonunda birbirlerine aşık olup evlenmeye karar verdiler.
“KIZI EFELİĞİ VE CESARETİ SAYESİNDE ALABİLDİ”
Sevdiği kızı kaçırmaya karar veren Aydınlı Genç Burak Bulut aşkın insanın gözünü adeta kör ettiğini belirterek “Büşra’yı kaçırmaya karar verdim. Kendisi de kaçmaya razı oldu ama elde avuçta bir şey yok. Annem hasta, kimseye de yük olmak istemediğim kimseye bir şey demedim. Akıllı telefonum vardı gidip onu sattım. Trenle İzmir’e İzmir’den otobüsle Tokat’a gittim. Tokat’tan kızı kaçırıp Sivas’a yakalanmamak için Sivas’tan Ankara’ya Ankara’dan da İzmir’e kaçtık. İzmir’den yine trenle İncirliova’ya geldik. Tabi kızın ailesi kısa bir süre sonra bizi buldu. Mert ve delikanlı davrandığım için kızlarını verdiler ve bize destek oldular. Daha sonra İstanbul’da yaşayan Dayım gelip kızı istedi. Dünya gözü ile Büşra’yı gördükten sonra akıllı telefona da gerek kalmadı. Çok mutluyuz. Hayata yeniden başlayacağım” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat