İsotlar’Da "72 Saat"Lik Renault Kampanyası

TÜRKİYE 20 Ağustos 2015 10:19
Videoyu Aç İsotlar’Da "72 Saat"Lik Renault Kampanyası
A
a

Renault İsotlar'da 21-22 Ağustos Tarihleri Arasında Düzenlenecek Test Sürüşü Etkinliğine Katılan Avantajlı Fiyatlardan Yararlanıyor.

İsotlar, 21-22 Ağustos tarihleri arasında Renault araçlar için test sürüşü etkinliği ve 36.900’dan başlayan cazip fiyat avantajlı satış kampanyası başlattı.
KAMPANYA 3 GÜN GEÇERLİ
“72 Saat” kampanyası kapsamında İsotlar Grup, Renault marka otomobillerdeki kampanyayla hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Otomobil sahibi olma veya değiştirme hayali kuranlar için büyük bir avantaj olacak etkinlik kapsamında 20-21-22 Ağustos tarihlerinde geçerli olmak üzere, Kadjar hariç tüm Renault benzinli motora sahip otomobiller 36.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
Kampanyadan yararlanmanın yanı sıra test sürüşüne de katılmak isteyenler 21-22 Ağustos tarihleri arasında İsotlar Renault Showroom gelerek hayallerindeki Renault marka otomobilleri sürüş keyfini yaşayacaklar. Hem de “72 Saat” kampanyasından yararlanarak, istedikleri Renault’a en avantajlı fiyatlarla sahip olma imkanına kavuşacaklar.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat