İşte Ayla-Suat Deniz - Mehmet Özışık soruşturmasının detayları!

AYDIN 24 SAAT 3 Ekim 2020 13:36
Videoyu Aç İşte Ayla-Suat Deniz - Mehmet Özışık soruşturmasının detayları!
A
a

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Osman Selçuk Aldemir’e yönelik kumpas, şantaj ve iftira iddiasıyla evlerine operasyon düzenlenen Ayla-Suat Deniz çiftinin yandaş gazeteci Mehmet Özışık’la birlikte yer aldığı soruşturmanın detayları ortaya çıktı.

AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’a yakınlığıyla bilinen Ayla-Suat Deniz çiftinin Mehmet Özışık’la beraber yer aldıkları soruşturmanın detayları şok etkisi yarattı. ADÜ Rektörü Osman Selçuk Aldemir tarafından yapılan suç duyurularında Aydın Gazeteciler Cemiyeti eski Başkanı Suat Deniz, eşi Ayla Deniz ve Mehmet Özışık hakkında iftira, şantaj ve kumpas suçlamalarının yer aldığı ortaya çıktı.
Öte yandan, düzenlenen operasyon ile gözaltına alınan Ayla-Suat Deniz çiftiyle beraber Mehmet Özışık’ın da gözaltına alınacağı ancak Özışık’ın adres tespiti yapılamadığı için dosyada ‘firari şüpheli’ olarak isminin yer aldığı iddia edildi. Özışık’ın adres tespitinin ardından soruşturma savcısının talimatına göre hareket edileceği öne sürüldü.1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat