İtfaiye Personeline Teşekkür Belgesi

TÜRKİYE 1 Ekim 2015 09:17
Videoyu Aç İtfaiye Personeline Teşekkür Belgesi
A
a

İtfaiye Personeli Teşekkür Belgesi Aldı.

İtfaiyecilik Haftası etkinlikleri kapsamında Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, itfaiye personeline teşekkür belgesi verdi.
2015 yılındaki çalışmalarından dolayı itfaiye personelini tebrik eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "İtfaiye müdürlüğümüz gurur duyduğumuz bir müdürlüğümüzdür. Burada çalışan personellerimiz uyum içerisinde çalışarak Kırşehir’de meydana gelen yangın, kurtarma, trafik kazaları gibi çok geniş alanlara müdahale ediyorlar. İftaiye Müdürlüğümüzde 41 personel çalışmaktadır. Kendilerini özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum. Bizlerde müdürlüğümüze destek olmak için gerekli araç desteğini yapıyoruz. Burada çalışan arkadaşlarımız büyük bir sorumluluk içindeler, Allah hepsini korusun ve yardım etsin diyorum. Kırşehir onlara emanet. Bu yüzden önemli görevler yapıyorlar. Çalışmalardan dolayı bir kez daha hepsini tebrik ediyorum." dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Kırşehir’e itfaiye ekiplerinin yaptığı çalışmalar hakkında da Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, itfaiye personeli tarafından bilgilendirildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat