İTTİN BE ABİ. HEM GÖZ GÖRE GÖRE, HEMDE BİLE İSTEYE.

AYDIN 24 SAAT 25 Ekim 2019 15:02
Videoyu Aç İTTİN BE ABİ. HEM GÖZ GÖRE GÖRE, HEMDE BİLE İSTEYE.
A
a

İTTİN BE ABİ. HEM GÖZ GÖRE GÖRE, HEMDE BİLE İSTEYE.

İTTİN BE ABİ
HEM GÖZ GÖRE GÖRE,
HEMDE BİLE İSTEYE.
Mustafa SAVAŞ 31 Mart yerel seçimlerinden sonra ilk kez aynı ortamda ÇERÇİOĞLU ile bir araya gelmisken kendisinden nezaket bekleyen ÇERÇIOĞLU'na karsi göstermiş olduğu tavrı ve kabalığı ülke gündemini resmen sarstı.

Gecmis günlerde basın mensuplarının ÇERCIOGLU'na rakibiniz sizi tebrik etti mi sorusuna , SAVAŞ henuz tebrik etmedi kendisinden tebrik bekliyorum çağrılarına uyup bu güne kadar gösteremediği siyasi nezaketi dün yerine getirmiş olsaydı Binali YILDIRIM'ın ziyareti kadar Aydın'da gündem olurdu.

Oysaki İstanbul seçimleri sonrası Cumhur Başkanı Tayyip ERDOĞAN ve Binali YILDIRIM bile siyasi nezaket kuralları çerçevesinde Ekrem İMAMOĞLU'nu tebrik etmişti. Milletin vekili SAVAŞ 31 Mart sonrası Sandıktaki mağlubiyetin rövanşını ÇERÇIOĞLU'na omuz atarak almak istedi.

Bu davranış ne bir kadına nezaketle,nede seçim kaybetmiş bir siyasinin hazmedememesiyle bağdaşıyordu. Vekil SAVAŞ bundan sonraki süreçte itip kalkarak yada kafa kol dalarak birilerinin yaninda olmak için değil,kendisine oy verenlerin yanında nezaketle vekile yakışır şekilde yürümek için çaba göstermesi gerektiğini hatırlatmak isterim.

Milletin oylarıyla seçilmiş bir Vekilin önce bir anneye, sonra bir kadına ve yine milletin oylarıyla seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanına böyle bir hazımsızlık,böyle bir saygısızlık yapmasının kabul edilecek tarafı yok

Kaldi ki dün yaşanan olaydan sonra vatandaşın tepkisi SAVAŞ'ın nezaketsizligi ülke gündemine oturmuş haber ve sosyal medyada kabalığın videosunu milyonlar izlemiştir.

Bunca yaşanan kabalığın çukuru karşısında ÇERÇİOĞLU, efeliğin nezaketini göstererek tüm Türkiye'de taktir topladı.

Teşekkürler ÇERÇİOĞLU,
teşekkürler TOPUKLU EFEM.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat