İzmir’De Kan Donduran Kadın Cinayeti

TÜRKİYE 19 Temmuz 2015 18:19
Videoyu Aç İzmir’De Kan Donduran Kadın Cinayeti
A
a

İzmir’De Yaşanan Kadın Cinayeti, Mahalle Sakinlerinin Evden Gelen Yoğun Kokuyu Fark Etmesiyle Ortaya Çıktı. Kaçarak Evlendiği Elif K.’Nın Katil Zanlısı Olarak Aranan Eşi S.K.’Nın, Komşuların Yoğun Koku Nedeniyle Kendisini Aradıktan Sonra Eve Gelerek Parfüm Sıktığı, Mahalleliye De ‘Koku Fare Ölüsünden Kaynaklı’ Dediği İddia Edildi.

İzmir’de yaşanan kadın cinayeti, mahalle sakinlerinin evden gelen yoğun kokuyu fark etmesiyle ortaya çıktı. Kaçarak evlendiği Elif K.’nın (21) katil zanlısı olarak aranan eşi S.K.’nın (28), komşuların yoğun koku nedeniyle kendisini aradıktan sonra eve gelerek parfüm sıktığı, mahalleliye de ‘koku fare ölüsünden kaynaklı’ dediği iddia edildi.
İzmir’in Bayraklı ilçesi Osmangazi Mahallesi 592/13 Sokak Numara 27’de meydana gelen kadın cinayeti, mahalle sakinlerinin evden gelen yoğun kokuyu fark etmeleriyle ortaya çıktı. Komşuların iddialarına göre, yaklaşık bir ay önce kaçarak evlenen Elif K. (21) ve S.K. (28), 10 gün önce Mehmet Demir’in evini kiraladı. Mahalle sakinleriyle fazla iletişim kurmaktan kaçınan S.K., mahalleye kendisini muhasebeci ve taksici olarak tanıttı. S.K. ile aynı apartmanda oturan ev sahibi Mehmet Demir, dün evden yoğun koku gelmesi üzerine S.K.’yı aradı. S.K. ise ‘fare ölüsüdür’ diyerek konuyu kapattı. Kokunun artarak devam etmesi üzerine Demir, dün akşam saatlerinde tekrar S.K.’yı aradı. S.K., telefon konuşmasının ardından eve gelerek eve parfüm sıktı ve evden ayrıldı. Demir’in bir kez daha araması üzerine S.K. bu kez de ‘sabah geleceğim ilaçlama yaparız’ cevabını verdi. Demir, bu sabah S.K.’nın mahalleye gelmemesi üzerine polis ekiplerine haber verdi. Evin içine girerek koltuğun arkasındaki halıyı açan polisler, çıplak haldeki bıçaklanmış kadın cesediyle karşılaştı. Elif K.’nın cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.
“FARE ÖLMÜŞTÜR DİYORDU”
Kan donduran olayla ilgili konuşan ev sahibi Mehmet Demir, “Evde yoğun koku vardı. Dün akşam geldi. Eve parfüm sıktı ve gitti. Gece yine koku geldi. Yine aradık, ‘sabah geleceğim’ dedi ama gelmedi. Kokuyu duyunca rahatsız olduk. ‘Gelir bakarım, fare ölmüştür. İlaçlama yaparız’ diyordu. Gelmeyince biz de polisleri aradık. Kapıyı açtık, ceset içeride. Kaçarak evlenmişler. Kızın ailesinin haberi yokmuş. Doğru dürüst burada kalmadılar. Zaten çok eşya da getirmediler. Daha önce kavgalarına hiç şahit olmadık. Zaten evde çok durmuyorlardı. Gördüğümüz kadarıyla cesedi çekyata saklamış. Yakalandığını öğrendik. Zaten nereye kaçabilir ki” dedi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat