Karacaörenli Yağcıoğlu çiftinden Başkan Çerçioğlu’na teşekkür

AYDIN 24 SAAT 1 Eylül 2020 19:30
Videoyu Aç Karacaörenli Yağcıoğlu çiftinden Başkan Çerçioğlu’na teşekkür
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Aydın'ın dört bir tarafında mahallelere su sağlamak için geceli gündüzlü çalışıyor.

Yenipazar'ın Karacaören Mahallesi'nden Hasan-Hatice Yağcıoğlu çifti de Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı çalışmalardan mutlu olduklarını söyleyen Aydınlılardan... Gününün büyük kısmını eşeğinin sırtında geçiren Hasan Yağcıoğlu, Yenipazar'ın en yüksek mahallerinden olan Karacaören'de çeşmesinden akan su için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür ediyor.

Hasan Yağcıoğlu: İşini doğru yapanları severiz, Özlem Başkan'ı da seviyoruz

Mahallesinin dışındaki bahçesine gelip giderken hep eşeğinin sırtında yolculuk yapan Yağcıoğlu, şimdiye kadar eşeğinin sırtında taşıdığı odun ve incirlerle 9 düğün yaptığının altını çiziyor. Bahçesinde incir yetiştirdiğini ifade eden Yağcıoğlu, "Evimizde su akıyor, suyumuz var. Sağ olsun Büyükşehir Belediyesi'nin işçileri her zaman suyumuzla ilgileniyor ve suyun akmasını sağlıyor, yani sıkıntımız yok. Özlem Başkan'dan da başka hiçbir şey istemiyorum. Neden istemiyorum? Eşeğim, tarlam var;  eşeğimle odunumu çekiyorum. İneklerimi otlatıyorum. Yağım, zeytinim var. Allah olmayanlara, fakirlere versin" ifadelerini kullandı.

İşini hakkıyla yapan herkese değer verdiğinin altını çizen Yağcıoğlu "İşini iyi yapan herkesten memnun olurum. Özlem Başkan çok güzel iş yapıyor, işleri çok güzel yürütüyor, çalışıyor. İşte yollarımızı yaptı, sularımız akıyor. Hayatımızdan memnunuz" şeklinde konuştu.

Hatice Yağcıoğlu: Özlem Başkan'ı mahallemize davet ediyoruz

Hatice Yağcıoğlu ise Başkan Çerçioğlu'nu mahallelerine davet ederken, kendisini ağırlamak istediğini söyledi.  Yağcıoğlu, "İçme suyumuz da var, kullanma suyumuz da... Ondan çok memnunuz. Sağ olsun, mahallemizde ihtiyacı olan herkese yardım ediyor" dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat