Karakılınçlı’Da İçme Suyu Sorunu Çözülüyor

TÜRKİYE 3 Ekim 2015 19:16
Videoyu Aç Karakılınçlı’Da İçme Suyu Sorunu Çözülüyor
A
a

Manisa Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Yunusemre İlçesine Bağlı Karakılınçlı Mahallesinin İçme Suyu Sorununu Çözüme Kavuşturmak İçin Çalışma Başlattı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Karakılınçlı Mahallesinin içme suyu sorununu çözüme kavuşturmak için çalışma başlattı.
MASKİ Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, Yunusemre ilçesine bağlı Karakılınçlı Mahallesinde yaşanan içme suyu sorununa çözüm bulmak amacıyla çalışma başlattı. MASKİ ekipleri mahallenin yetersiz kalan içme suyunu, vatandaşların ihtiyacını karşılayacak hale getirebilmek için terfi hattı ve depo yenileme çalışmalarına başladı. Yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler veren MASKİ İçme Suyu Dairesi Başkanı Nurettin Aytekin, “Karakılınçlı Mahallemizin içme suyu ihtiyacını karşılamak için terfi hattı ve biriktirme deposunun yenileme çalışmalarına başladık. Çalışmanın tamamlanmasının ardından Küçükbelen su kaynağından Karakılınçlı Mahallemize destek sağlanacak. Çalışmalarımızı en kısa sürede bitirerek, vatandaşlarımızı yeterli ve sağlıklı içme suyuna kavuşturacağız” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat