Kardeş şehirler Gençlik Proje çalışması Almanya’da başladı

AYDIN 24 SAAT 4 Temmuz 2019 12:41
Videoyu Aç Kardeş şehirler Gençlik Proje çalışması Almanya’da başladı
A
a

Söke Belediyesi Heyetinin de yer aldığı kardeşler arası gençlik projesi çalışmaları Söke Belediyesi’nin Alman Kardeş Şehri Schönebeck te başladı.

Söke Belediyesi’nin Alman Kardeş Şehri Schönebeck Belediyesince ERASMUS Projesi olarak hayata geçirilecek olan ‘Kardeş Şehirler Arası Gelecekte yapılacak İş Birliği Konuların ele alınacağı seminer çalışmaları Schönebeck(ELBE) şehrinde başladı.

Söke Belediyesi adına Muharrem Gören ve Berkay Özdemir’in katıldığı projede ev sahibi Schönebeck Belediyesi’nin yanı sıra Litvanya’nın Trakai ve m ve İsveç’in Unnaryd kentinden genç katılımcılar yer aldı.

Markus Bauddisch ‘in Proje Koordinatörlüğünde 02-06 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan seminere katılan şehirlerin gençlik heyetleri Schönebeck Belediye Başkanı Bert Knoblauch’u ziyaret ettiler.

Schönebeck te gerçekleştirilen kültür gezilerinin ardından başlayan seminerde kardeş şehirlerarasında sosyal ve kültürel bağların güçlenmesinin yanı sıra gençler tarafından hayata geçirilebilecek projelerle ilgili beyin fırtınası yapılmakta.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat