Kaymakam Dağ’Dan Karacaören Mahallesi’Ne Ziyaret

TÜRKİYE 11 Kasım 2015 12:52
Videoyu Aç Kaymakam Dağ’Dan Karacaören Mahallesi’Ne Ziyaret
A
a

Kaymakam Dağ'dan Karacaören Mahallesi'ne Ziyaret

Aydın Yenipazar ilçe Kaymakamlığı’na Temmuz ayında atanan Ahmet Müfit Dağ Yenipazar’ın mahallelerinde ziyaretlerine devam ediyor.
Aydın Yenipazar Kaymakamı Ahmet Müfit Dağ son olarak Karacaören Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Kaymakam Dağ’ı karşılayıp mahalleyi gezdiren Karacaören Mahallesi Muhtarı Mustafa Kıroğlan, öncelikle mahallede yapılması planlanan ve devam eden çalışmalarla ilgili olarak bilgiler verdi. İlk ziyaretini yapımı devam eden Yeni Cami Lojmanı inşaatını yerinde inceleyerek başlayan Kaymakam Dağ, sırasıyla Karacaören Mahallesi Kuran Kursu, Karacaören İlk ve Ortaokulu ile Sağlık Ocağı’nı ziyaret etti. Yeni Cami Lojmanı’nın bir an önce hayata geçirilmesi için gerekli yardımları yapmaya hazır oldukları belirten Kaymakam Dağ, okulda da öğretmenlerle sohbet edip okulun ihtiyaçları olup olmadığı yönünde okul müdürü Ayşe Acar’dan bilgiler aldı. Muhtar Mustafa Kıroğlan da Kaymakam Dağ’dan mahalleyi ilçeye bağlayan yollarda yenileme çalışması yapılmasını isteyerek, mahallede yapılması planlanan yeni yatırımlar ile ilgili olarak da destek istedi.
"HALKIMIZIN EMRİNDEYİZ"
Kaymakam Ahmet Müfit Dağ yaptığı ziyaret sonrası açıklamada, “Yenipazar ülkemizde eşine az rastlanan güzel ve şirin bir kentlerden bir tanesi. Daha da güzel olması adına üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Sonuç’ta Yenipazar’a hizmet etmek için geldik. Bu anlamda ilçemizde yeni projelere, güzel hizmetlere imza atmak için mahallelerimizi ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinliyoruz. Daha iyi hizmetlere imza atmak için her zaman halkımızın emrindeyiz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat