Kaza Sonrası Denetimler Artırıldı

TÜRKİYE 8 Temmuz 2015 14:03
Videoyu Aç Kaza Sonrası Denetimler Artırıldı
A
a

Açık Kasa Da Taşımacılık Yapan Araçlara Denetim Sıkı Tutuldu.

Manisa’nın Gölmarmara ilçesinde 15 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasının ardından Manisa genelinde trafik denetimleri artırıldı. Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği ekipleri, Ankara-İzmir karayolunda gece gündüz trafik denetimlerini aralıksız sürdürüyor.
Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği ve Kula Jandarma trafik ekipleri tarafından özellikle açık kasa taşımacılık yapan araçlar olmak üzere yük taşımacılığı yapan kamyon, TIR, traktör gibi araçlar denetimden geçti. Durdurulan araçların sürücülerinin ehliyetlerini ve evraklarını kontrol eden ekipler, evrakları eksik sürücülere cezai işlem uyguladı. Denetleme esnasında durdurulan TIR sürücüsü Cemal Kaymaz, denetlemelerin artırılması gerektiğini söyleyerek, "Denetleme olmasından memnunuz. Sarhoşu var ayyaşı var. Mesela Salihli’de kaza oldu. Allah düşmanın başına vermesin. Bu tür denetlemeler hem bizim sağlığımız açısından hem de diğer vatandaşların sağlığı açısından emniyetli bir şekilde yolculuk yapılması açısından önemli uygulamalardır. Allah devletimize zeval vermesin” dedi.
Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri, yolcu otobüslerini denetime gece devam ediyor, hız denetimi, alkol kontrolü ve evrak denetimleri yapıyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat