KILIÇDAROĞLU'NDAN BELEDİYE BAŞKANLARINA ÖVGÜ DOLU SÖZLER

AYDIN 24 SAAT 8 Eylül 2019 17:04
Videoyu Aç KILIÇDAROĞLU'NDAN BELEDİYE BAŞKANLARINA ÖVGÜ DOLU SÖZLER
A
a

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Nazilli ziyaretinde halka seslendi. Nazillili vatandaşlara teşekkür eden Kılıçdaroğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'dan övgüyle bahsetti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın ve ilçelerine yaptığı ziyaret kapsamında Nazilli Belediyesi'ni ziyaret etti. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'ın ev sahipliği yaptığı ziyarete CHP Aydın Milletvekilleri Bülent Tezcan, Süleyman Bülbül ve Hüseyin Yıldız, CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim, İYİ Parti Nazilli  İlçe Başkanı Durmuş Kural ve Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcıları katıldı. Kılıçdaroğlu, ziyaretinin ardından belediye meydanında vatandaşlara hitap etti. Nazilli halkına 31 Mart seçimlerinde Millet İttifakı'nın Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özlem Çerçioğlu ve Nazilli Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan'ı seçtikleri için teşekkür eden Kılıçdaroğlu, her iki başkandan da övgüyle bahsetti. Millet İttifakı’nın belediye başkanlarının hizmet aşkıyla dolu olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, 
"Efendim işin özeti, Kürşat başkan burada, genç birisi. Laf aramızda yakışıklı birisi aynı zamanda. Hizmet aşkıyla dolu bir arkadaşınız. Size hizmet edecek, her kuruşun hesabını size verecek. Buna yürekten inanıyorum" dedi.  

"TOPUKLU EFE'Yİ DÜNYA TANIYOR" 
Konuşmasının son bölümünde Ayın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'ndan övgüyle bahseden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bir de sizin bir Topuklu Efeniz var. O da burada. Siz sanmayın ki O Aydın’ın Büyükşehir Belediye Başkanı. Aydın’ın sınırlarını aştı, artık bütün Türkiye ve bütün dünya onu biliyor. Yaptığı hizmetleri biliniyor, çalışkanlığı biliniyor. Onun ürettiği hizmetler, yeni belediye başkanlarından da örnek alınıyor. Belediye başkanlarımıza diyoruz ki, gidin Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nu ziyaret edin. Oradaki projeleri alın ve kendi ilinizde uygulayın. Dolayısıyla böyle iki güzel insanı belediye başkanını seçtiğiniz için hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Selamlarımı saygılarımı sunuyorum, belediye başkanlarını size, sizleri de Allah'a emanet ediyorum" ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat