Kros İl Birincisine Pınarbaşı Kaymakamı Hediye Verdi

TÜRKİYE 6 Kasım 2015 10:53
Videoyu Aç Kros İl Birincisine Pınarbaşı Kaymakamı Hediye Verdi
A
a

İl Birincisine Kaymakam Hediye Verdi

Kastamonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 29 Ekim’de Kastamonu’da düzenlenen Cumhuriyet Koşusunda birinci olan Elvan Çalışkan’a (11) Pınarbaşı kaymakamı Bekir Cansız hediye verdi.
Polis Ormanı Kros Parkuru’nda düzenlenen koşuda, bin 500 metre küçük kızlar kategorisinde yarışan Elvan Çalışkan ,diğer yarışmacı arkadaşlarına açık ara fark atarak yarışmayı birinci tamamladı.
Kaymakam Bekir Cansız, alınan sonuçtan çok memnun olduğunu belirterek şu açıklamada bulundu:
"Böyle güzel ve anlamlı bir organizasyonda ,19 ilçe içinden Pınarbaşı’ndan bir öğrencimizin birinci olması bizi çok mutlu etti. Ayrıca 10 Kasım’da Ankara’da yapılacak olan Atatürk Anma koşusunda ilimizi temsil edeceği için de ayrıca gururluyuz. Elvan, Pınarbaşı’nda kısıtlı imkanlarla da başarının olabileceğini bize en güzel şekilde gösterdi. Bu öğrencimizin diğer yavrularımıza da örnek olmasını temenni ediyorum. Bizler ,kaymakamlık olarak hem maddi hem de manevi olarak elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. Elvan’a Ankara’da gerçekleştirilecek olan yarışmada da başarılar diliyorum."
29 Ekim Cumhuriyet Koşusunda dereceye giren öğrencilere madalyaları, Kastamonu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Adem Keloğlu tarafından verildi. Elvan Çalışkan, 10 Kasım’da Ankara’da düzenlenecek olan Atatürk’ü Anma koşusunda küçük kızlar kategorisinde Kastamonu’yu temsil edecek.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat