Kumpas gün yüzüne çıkıyor

AYDIN 24 SAAT 14 Eylül 2020 12:37
Videoyu Aç Kumpas gün yüzüne çıkıyor
A
a

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a yönelik kurulan kumpas tüm ayrıntılarıyla gün yüzüne çıkıyor. Sözde tecavüz mağduru bir kadını Didim’e getirten karanlık çete ifade vermesini sağladı. Kadının avukatının ise Nehirsan A.Ş’nin avukatı olması dikkat çekti.

Didim’de Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a kurulan çirkin kumpasın detayları bir bir ortaya çıkmaya başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen müfettişler Didim’deki davaya müdahil olan şahısların ifadelerini alırken yanlarında Nehirsan A.Ş’nin avukatı Murat Sultansu’nun yer alması akıllarda soru işareti oluşturdu.

Sözde tecavüz mağduru bir kadının adliyeye gelmesiyle başlayan süreç, Başkan Atabay’ın geçit vermediği kanunsuz yapıların firması Nehirsan A.Ş’nin avukatı Murat Sultansu’nun davaya müdahil olmasıyla farklı bir boyut kazandı. Didim Belediyesi’ne ve makam arabasına uygulamaya çalıştığı hacizlerle gündeme gelen Sultansu’nun, önce gazetecilere açıklama yapan ardından 4 yıl sonra adliyeye giden ve mağdur olduğunu iddia eden S.T’nın gazetecilerle sesli verdiği röportajın ardından adliye çıkışında hiç konuşmaması ise kumpas iddialarını kuvvetlendirdi.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın ‘rant çetelerine geçit vermeyeceğim’ ifadesinin doğrular nitelikte yaşanan gelişmeyle birlikte, kumpasın rant çeteleri tarafından kurulmuş olabileceği iddiaları da kuvvetlendi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat