Kuşadası Belediyesi kapalı pazar yeri için harekete geçti

AYDIN 24 SAAT 23 Haziran 2020 17:24
Videoyu Aç Kuşadası Belediyesi kapalı pazar yeri için harekete geçti
A
a

Kuşadası Belediyesi, Davutlar’da bulunan kapalı pazar yerinin ardından kent merkezinde bulunan kapalı pazar yerinin sorunlarını çözmek için de harekete geçti. Pazar yerini dolaşarak esnafla sohbet eden Başkan Ömer Günel “Vatandaşlarımızın sağlıklı,hijyenik ve güvenli bir ortamda alışverişlerini yapabilmeleri için gerekli tüm düzenlemeleri kısa zamanda gerçekleştireceğiz” dedi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, kapalı pazar yerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Pazar esnafıyla ve vatandaşlarla sohbet ederek sorun, öneri ve talepleri dinleyen Başkan Ömer Günel, Davutlar Kapalı Pazar Yerinin ardından Kuşadası Kapalı Pazar Yerinin de alt ve üst yapı sorunlarının en kısa zaman içerisinde çözüleceğini söyledi.

Pazar yerlerinin gıda başta olmak üzere temel ihtiyaçların giderilmesinde çok önemli mekânlar olduğunu ifade eden Başkan Ömer Günel “Davutlar Pazar Yerimizin ardından Kuşadası Pazar Yerimizi de vatandaşlarımızın sağlıklı, güvenli ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapabilecekleri modern bir mekan haline getireceğiz. Pazar yerimizin havalandırma sorununu çözecek, yağmur suyu drenaj hattı çalışması yapacak, mazgalları temizleyecek ve güneş alan tezgâhların üzerini kapatacağız” dedi.

Pazar  yeri ziyaretinde esnafa ve vatandaşlara maske de dağıtan Başkan Ömer Günel,  koronavirüs tehlikesine dikkat çekerek maske kullanımının ve sosyal mesafenin önemini bir kez daha vurguladı.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat