Kuşadası’nda güzel şeyler oluyor

AYDIN 24 SAAT 8 Ocak 2019 14:17
Videoyu Aç Kuşadası’nda güzel şeyler oluyor
A
a

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel bir yandan seçim çalışmalarına devam ederken bir yandan da Kuşadası’nın sorunlarını tespit ediyor.

Çalışmalarının büyük bir bölümünü Kuşadası’nın sorunlarını tespit etmeye ayıran, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanvekili Evrim Karakoz ile birlikte Kuşadalı muhtarlarla bir araya geldi. Mahalle muhtarlarıyla toplantı yapan Günel ve Karakoz, seçimlerden hemen sonra belirlenen sorunların çözümü için çalışmaya başlayacaklarını söyledi.

‘Güzel günler çok yakın’

Kuşadası’nın Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun desteğiyle büyük bir hizmet ve yatırım hamlesiyle tanışacağını söyleyen Günel, “Bugün Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Evrim Karakoz ile birlikte ilçemizin mahalle muhtarlarıyla bir araya geldik. Mahallelerimizin tüm sorunlarını tek tek masaya yatırdık, tartıştık, çözüm süreçlerini hep birlikte değerlendirdik. 
Bugün Kuşadası'na ilk teşhisi koyduk, tedavi 31 Mart’ta başlayacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ve değerli ekibinin tam desteğiyle Kuşadası hiç tanık olmadığı hizmet ve yatırım hamlesiyle tanışacak. Güzel günler çok yakın” dedi.

Kaynak : HABER AYDIN
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat