Kuşadası’nda Karayolları Müdürlüğü’nün sorumluluğundaki yollar göle döndü, vatandaş mahsur kaldı

AYDIN 24 SAAT 15 Ekim 2021 21:09
Videoyu Aç Kuşadası’nda Karayolları Müdürlüğü’nün sorumluluğundaki yollar göle döndü, vatandaş mahsur kaldı
A
a

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde sağanak yağışın ardından yine bilindik manzaralar ortaya çıktı. Karayolları Müdürlüğü’nün yetki ve sorumluluğunda olan alanlar göle döndü, araçlar mahsur kaldı. Yoldan taşan sular çevredeki esnafın dükkanına doldu.

Kuşadası’nda Karayolları Müdürlüğü’nün yetki ve sorumluluğunda olan yollarda her yağmur sonrası yaşanan sıkıntılar bugün de yaşandı. Karayolları Müdürlüğü’nün sorumluluğunda olan Süleyman Demirel Bulvarı üzerindeki Kuşadası AVM, Ömer Tatil Köyü bölgesinde yollar göle döndü. Çok sayıda araç yolda mahsur kaldı. Yolda biriken sular kaldırımı da aşarak çevredeki esnafın dükkanına doldu. Yeni yapılan yolda hatalı imalat olduğunu söyleyen vatandaşlar Karayolları Müdürlüğü’ne büyük tepki gösterdi.

Garaj kavşağı kilitlendi

Yine Karayolları Müdürlüğü’nün sorumluluğunda olan Kuşadası otogarının önünde bulunan kavşak da onlarca araç mahsur kaldı. Hem üst geçitten hem de yolun hatalı yapımından dolayı biriken sular vatandaşlara zor anlar yaşattı. 

Karşıdan karşıya geçmek isteyen bazı vatandaşlar düştü, onlarca araç ise mahsur kaldı. Bazı araçların içine su dolduğu ve arıza yaptığı öğrenildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat