Kuşadası’Nda Öğretmen Ve Öğrencilerden Anlamlı Bağış

23 Nisan 2019 15:11
Videoyu Aç Kuşadası’Nda Öğretmen Ve Öğrencilerden Anlamlı Bağış
A
a

Kuşadası Güvercinada Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi’Nde Okul Yönetimi, Öğretmenler Ve Öğrenciler Düzenledikleri Kermeste Anlamlı Bir Bağışta Bulunarak, Başka Bir Okulda Öğrenim Gören Engelli Bir Öğrenciye Akülü Tekerlekli Sandalye Hediye Ettiler.

Kuşadası Güvercinada Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde okul yönetimi, öğretmenler ve öğrenciler düzenledikleri kermeste anlamlı bir bağışta bulunarak, başka bir okulda öğrenim gören engelli bir öğrenciye akülü tekerlekli sandalye hediye etti.
Kuşadası Güvercinada Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından kermes ve fotoğraf sergisi düzenlendi. ’Biz Hep Birlikte Biziz’ isimli kermes ve fotoğraf sergisinin Halk Eğitim Merkezi bahçesindeki açılışına Kuşadası Kaymakamı Sadettin Yücel, Aydın Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş, Kuşadası Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ataman, Söke Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Yapıcı ve Güvercinada Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Tuncer Cünlü ile öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Açılışın ardından,
Kermesten elde edilen gelirin yanında Güvercinada Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul yönetimi, öğretmen ve öğrencilerinin katkılarıyla satın alınan tekerli sandalye, Kuşadası İmam Hatip Lisesi 9.sınıf öğrencisi olan bedensel engelli Numan Oğuz’a hediye edildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat