Kuşadası’nda sokaklar artık daha düzenli

AYDIN 24 SAAT 20 Mayıs 2019 16:04
Videoyu Aç Kuşadası’nda sokaklar artık daha düzenli
A
a

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in talimatıyla hayata geçirilen ‘sıfır işgaliye’ projesi sonrası cadde ve sokaklar daha düzenli bir görünüme kavuştu.

Geçtiğimiz günlerde esnafla bir toplantı yaparak Kuşadası’nda sıfır işgaliyeyi hayata geçiren Başkan Günel’in uygulaması cadde ve sokaklara yeni bir görünüm kazandırdı. Sokak üzerinde duran ve dükkanların dışarısına çıkartılan bütün tezgahlar kaldırıldı. Esnafın da desteğiyle sokaklarda bulunan esnafa ait tüm vitrin, raf vb. tezgahlar dükkanların içerisine alındı.

 

Sıfır işgaliyenin uygulanmaya başladığı Kahramanlar Caddesi’nin yeni görünümü, uygulamanın ne kadar önemli olduğunu gözler önüne serdi. Başkan Günel’in yaptığı toplantı sonrası hemen uygulamaya geçen esnaflar, cadde üzerinde duran tüm tezgah ve ürünlerini içeri aldı.

 

Sıfır işgaliye uygulaması sonrası daha geniş ve düzenli bir görünüme kavuşan caddenin yeni hali vatandaşların da beğenisini topladı. Başkan Günel’in uygulamasını desteklediklerini söyleyen vatandaşlar, “Sayın Başkanımızın sıfır işgaliye projesi Kuşadası çarşısı için hayati bir önem taşıyor. Düzenin olduğu yerde işlerde otomatik olarak artacaktır. Esnafımızın da kurallara uyduğunu görmek bizi çok mutlu etti” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat