Kuşadası’nda tepki çeken paylaşım

AYDIN 24 SAAT 14 Ocak 2019 22:10
Videoyu Aç Kuşadası’nda tepki çeken paylaşım
A
a

Geçtiğimiz günlerde AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ tarafından adaylığı açıklanan Kuşadası Belediye Başkan Adayı Fuat Akdoğan’ın da yer aldığı fotoğrafta Çınar Mahalle Muhtarı tarafından tepki çeken ifadeler kullanıldı.

Daha önce AKP’den belediye başkanı seçilen ancak partisinden istifa ederek başka partiye geçen Fuat Akdoğan, yine AKP tarafından yeniden aday gösterildi. Aday gösterildikten sonra destekçileriyle beraber etkinliklere katılmaya başlayan Akdoğan, beraberindeki Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çalım, Çınar Mahallesi Muhtarı Sabahattin Akyüz ile deve güreşi seyretmeye gitti. Etkinlik boyunca alkol alan Akdoğan ve beraberindekiler bir süre sonra sosyal medya hesaplarından rakip partinin adayını ve partilileri hedef alan paylaşımlar yaptı.

Çınar Mahallesi Muhtarı Sabahattin Akyüz tarafından sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden yayınlanan fotoğrafta “darbe” ifadelerine yer verildi. Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çalım’ın da yer aldığı fotoğraf Kuşadası’nda tepkilere neden olurken vatandaşlar Akdoğan ve arkadaşlarına ‘demokrasi’ çağrısı yaptı.

Kaynak : haberaydin09
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat