Kuşadası'nda Uyuşturucu Madde Kaçakçıları Yakalandı!

İLÇELER 25 Şubat 2020 23:35
Videoyu Aç Kuşadası'nda Uyuşturucu Madde Kaçakçıları Yakalandı!
A
a

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde kaçakçılığını önlemeye yönelik yapılan çalışmalarda;

34 CDL ….. plaka sayılı araç ile N.F ve Afganistan Uyruklu G.C. isimli şahısların İstanbul İlinden İlçemize yüklü miktarda Kristal olarak tabir edilen Metamfetamin uyuşturucu maddesi getirecekleri bilgileri alınmış, yapılan takipler sonrasında araç Kuşadası İlçemiz Kuştur Uygulama noktasında durdurulmuş, araç içerisinde N.F, Afganistan uyruklu G.C ve Kırgızistan uyruklu O.N. isimli bayan şahsın olduğu tespit edilmiş, Adli Mercilerden arama kararı alınarak Narkotik Dedektör Köpekleri Aşil ve Ateş ile araç içerisinde yapılan aramalarda; aracın hava filtresinin boşluğuna gizlenmiş vaziyette 1007 gram ( 1 Kg 7 gram) Kristal olarak tabir edilen Metamfetamin uyuşturucu maddesi ele geçirilmiştir.

Şüpheli N.F, Afganistan uyruklu G.C ve Kırgızistan uyruklu O.N. isimli şahıslar hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan tahkikat yapılarak adli makamlara sevk edilmişler, Kırgızistan uyruklu O.N. isimli şahsa Yurt Dışı Yasağı tedbiri verilerek Serbest bırakılmış, N.F ve Afganistan uyruklu G.C isimli şahıslar tutuklanarak cezaevine teslim edilmişlerdir.

Uyuşturucu Madde Suçlarını önlemeye yönelik çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat