Benim İşim Basmak Cano

Benim İşim Basmak Cano

A
a
Değerli okuyucular bu haftaki yazımın konusu Meslektaşım tarafından hafta içerisinde şahsıma yönelik hakaret ve iftiraya karşı cevap vermek olacak.

Yazıma başlamadan önce hafta içerisinde görevi başında hayatını kaybeden Aski personellerine Allahtan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı diliyorum.

Meslektaşıma buradan sesleniyorum.

 “CANO “ benimle ilgili yazdığın yazıya karşı hemen cevap verirdim ama beklemeyi daha doğru buldum neden mi?
Birilerinin çıkıp yüzüme nasıl tükürdüğünü görmek için,çok şükür tüküren olmadı.

Neden mi?

Birilerinin gelip senin yanındaki delikanlının söylediğini iddia ettiği gibi beni tokatlamasını görmek için.

Beklediğim her gün içerisinde yazını tekrar, tekrar okuyup dötümle güldüm yazdıklarına,

yetmedi o bıçkın delikanlıyı arayıp sordum kendisine böyle bir ifade kullandın mı diye.

O bıçkın delikanlı böyle bir konuşmanın geçmediğini ve seni yalancılıkla suçlayıp sana karşı ağzıma bile alamayacağım kelimeler sarf ettiğini biliyor musun?

Bu konuşmalar bende kayıtlı DÖTÜN yiyorsa yayınla dersen yayınlarım CANO.

Sen içki masalarında dostlarını sarhoş mezesi yaparken, ben 1,5 yaşında evladımı uykusundan uyandırıp eline Şanlı Türk bayrağını verip vatan bayrak sevgisini aşılıyordum cumhuriyet yürüyüşlerinde.

Peki sen şuan evladın Marmara da askerlik yapıyorken kendisinin askerlik yapması için kimlere torpilli yalakalık yaptın CANO.

Ben doğduğun yer değil, doyduğun yer memleketindir felsefesini savunurken sen ne yaptın CANO?

Ağzımdan çıkmayan bir kelimeyi sadece Diyarbakırlı olmamla bunu söyleyebilir imajını yaratıp insanlara hedef gösterdin,
Ülke zor bir süreçteyken bu vatan toprakları üzerinde yaşayan milyonlarca vatan sevdalısı doğu kökenli halkı iftirayla batılı halka kırdırtmaya çalıştın.

Senin İddia ettiğin gibi yanında vatan hainlere şehit diyen birine karşı bu sözleri sarf ederken sessiz kalman, aylar sonra çıkıp bu herif vatan hainlerine Şehit dedi diye yüzüne tükürün diyerek iftira atman hiç olmadı.
 
Bu iddianı ispatlamazsan şerefsizsin CANO.

Ama ben bunları söylemediğimi senin o bıçkın delikanlının konuşmalarıyla ispatladım, yetmedi ses kaydını mahkemeye verdim. Hem adaletin karşısında hesap vereceksin hem de bana attığın iftiradan dolayı ailemin şerefi için, evladımın onuru için benden tokadı yiyeceksin.
 
Olmadı CANO olmadı bu hiç olmadı.

Bu devlete onuruyla şerefiyle 25 sene hizmet eden bir Başsavcıya akıl vermen hiç olmadı, senin paranla bile davana baktıramayacağın Ekrem Yiğit beyefendiye aydına geldiği ilk günden beri aramızda oluşan dostluğa binaen kendisi ile hiçbir yazılı ya da sözlü anlaşmamız olmadan, kendisini onura etmek adına gazetenin hukuk müşaviri olarak ismini yazmam seni neden bu kadar rahatsız etti CANO.

Başka bir konu ise mesleğim sadece gazetecilik olmamakla birlikte reklam ajansımın olduğunu bilmeyen yok sanırım aydın’da.
Ben araçta giydiririm, tabela da yaparım, poşet’te basarım, kalem’de basarım, anahtarlıkta basarım, gazete’de basarım, dergi’de basarım ben zamanı geldiğinde

Sana da basarım CANO şimdi ki gibi.

Basmak benim işim CANO Senin gibi yan gelip hayatın boyunca avantalarla yatmaktansa, alnımın teriyle çalışıp hep basarak para kazandım CANO bunu aklın bir kenarına yaz.
1000
icon
Veli 10 Ağustos 2015 21:12

Ne yazı olmuş be döktürmüşşün fakat birileri seviyeyi bozuyor diye sen bozmak zorunda değilsin ama olsun kalemine sağlık.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat