Manavgat Altyapı Tıkanıklığı Kanal Robotuyla Tespit Edilecek

TÜRKİYE 6 Kasım 2015 13:52
Videoyu Aç Manavgat Altyapı Tıkanıklığı Kanal Robotuyla Tespit Edilecek
A
a

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat'ın Altyapısındaki Tıkanıklıkları Kanal Robotu İle Görüntüleyecek.

Büyükşehir Belediyesi, kanal açma aracıyla Manavgat alt yapısının röntgenini çekiyor. Alt yapıda tespit eden en küçük tıkanıklıklar açılarak aktif hale getiriliyor.
Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT), bünyesine kattığı 4 yeni kanal açma aracı ile ilçelere daha kaliteli ve hızlı hizmet veriyor. Kaş, Manavgat, Alanya ve Gazipaşa’da hizmet vermeyi sürdüren kanal açma aracı yüksek teknolojisi ile arıza, hasar, tespit ve onarım işlemi görüyor. Manavgat’ta ‘Temiz Çevre İyi Gelecek’ sloganıyla hizmet vermeyi sürdüren Kanal Açma Aracı Manavgat’ın alt yapısını kışa hazırlıyor.
ROBOTLA GÖRÜNTÜLÜ TESPİT
Manavgat’ın alt yapı röntgenini çeken araç, abone bağlantısındaki arızalar ve parsel baca tıkanmalarının yanı sıra alt yapıdaki en küçük tıkanıklıkları kanal robotu ile görüntülü bir şekilde tespit ediyor. Tıkalı ve arızalı kanallar kombine aracıyla kısa sürede temizlenip aktif hale getiriliyor. Manevra kabiliyeti yüksek olan araçlar dar sokaklarda sorunsuz hizmet veriyor. Dakikada 80 litre suyu 150 bar su basıncıyla püskürten araç, 400 milimetre çaplı kanalları açabilme kapasitesine sahip.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat