Manavgat’Ta Korsan Denetimi

TÜRKİYE 5 Eylül 2015 14:48
Videoyu Aç Manavgat’Ta Korsan Denetimi
A
a

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Denetim Ekibi Tarafından Denetimler Yapıldı

Manavgat’ta hizmet veren Ticari Taksi, Şehir içi ve turist taşımacılığı yapan minibüs esnafının en büyük sorunu olan korsanla mücadele hızla devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından Antalya genelindeki gezici ekiplerin yanı sıra Manavgat’ta görevlendirilen sabit denetim ekibi Side’de denetimlerde bulundu.
Antik Side girişinde konuşlandırılan Antalya Büyükşehir Zabıtası, Manavgat Emniyet Müdürlüğü Trafik denetleme Büro Amirliği ve Şoförler Odası görevlisinden oluşan denetim ekibine Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığından bir ekip destek verdi. Durumlarından şüphelenilen araçların yanı sıra Şehir içi minibüs ve ticari taksiler durdurularak belge kontrolleri gerçekleştirildi.
Denetim çalışmalarını Manavgat Şoförler Odası Başkanı Mahmut Şafak ve Başkan yardımcısı Galip Özden yerinde takip etti. Çalışmayla ilgili bilgi veren Şoförler Odası Başkanı Mahmut Şafak; "Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı bütün ilçe ve Antalya merkezde olduğu gibi Manavgat ilçemizde de denetim ekibi kurmuştur. Bu denetim ekibi ticari olmayan belgesi olmayan araçları ve tüm Manavgat’ta ki yolcu taşıyan araçları eksiği, trafik sigortası, sigortası, taşıma belgesi, SRC Belgesi denetlemektedir. Görüldüğü gibi her gün kazalar olmaktadır. Kazalar bakıldığı zaman ticari olmayan araçların trafik sigortası olmayan araçların, belgesi olmayan insanların bunu taşıdığı görülmektedir. " dedi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat