Mehmet Özışık şerefi üzerine yemin etmişti.. Atabay’a kumpası bu otelde kurmuşlar

AYDIN 24 SAAT 2 Ekim 2020 14:29
Videoyu Aç Mehmet Özışık şerefi üzerine yemin etmişti.. Atabay’a kumpası bu otelde kurmuşlar
A
a

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a yönelik sürdürülen kirli propagandanın başrollerinden Mehmet Özışık ve Süleyman Özışık’ın Didim’deki bağlantıları kamuoyunun yakından tanıdığı, kanun dışı otelin sahibi Ahmet Orak çıktı. Sosyal medya üzerinden paylaşılan görüntüler kumpası kanıtlar nitelikte.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a yönelik algı ve iftira operasyonu yürüten Özışık kardeşler, Başkan Atabay’ın geçit vermediği kanunsuz otelin sahipleriyle görüşürken yakalandı. Efe Torunu isimli bir sosyal medya hesabından paylaşılan görüntüler kirli tezgahı ortaya çıkarttı. Yayınlarında Ahmet Orak’ı tanımadıklarına yönelik şerefleri, haysiyetleri üzerine yemin eden Mehmet Özışık’ın kanunsuz otelin sahibi Ahmet Orak ile can ciğer kuzu sarması denilebilecek görüntüleri bu kadar da olmaz dedirtti.

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın kanunsuz olması gerekçesiyle geçit vermediği yasadışı otelde bir araya gelen Özışık kardeşler ve Ahmet Orak’ın, Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay ile ilgili kurulan kumpasın detaylarını konuştukları iddia ediliyor.

Kırmızı çantada para mı vardı?

Didim’de Ahmet Orak’a ait, rant oteli olarak anılan Maril Resort Otel’de bir araya gelen Mehmet Özışık, Süleyman Özışık ve Ahmet Orak’ın Başkan Atabay’a yönelik kirli senaryoyu sürdürme konusunda görüştükleri, arabaya konan kırmızı çantanın içinde de para olduğu iddia ediliyor.

Aydın Life Genel Yayın Yönetmeni Arif Kunur’a iftira atmıştı

Mehmet Özışık yaptığı yayınlarda Aydın Life Genel Yayın Yönetmeni Arif Kunur’a da iftira atmıştı. Yayınlarında gazeteci Arif Kunur’a çamur sıçratmaya çalışan Özışık’ın görüntüler sonrası nasıl bir açıklama yapacağı merak ediliyor.


İşte sosyal medyada paylaşılan o görüntüler

https://www.facebook.com/efe.torunu.395/videos/105905197949188/
1000
icon
Zehra çakar 4 Ekim 2020 13:00

Dünya yine aynı dünyada insanlar inanılmaz bozulmuş fikirler kirlenmiş para uğruna şeref, haysiyet kalmamış para için her kötülük mübah olmuş. Yazık!!!! Hiç bir yaoılan kötülük yapanın yanında kalmaz Allah var hesabını sorar elbet bir gün, ne olduğunu bile anlamaz insan.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat