MHP’den bir gaf daha, Başkan Gürbilek; ‘’Mustafa Bayratkar, aklıselim davran''

AYDIN 24 SAAT 10 Temmuz 2019 00:42
Videoyu Aç MHP’den bir gaf daha, Başkan Gürbilek; ‘’Mustafa Bayratkar, aklıselim davran''
A
a

MHP Kuşadası ilçe Başkanı Mustafa Bayraktar’ın A HABER’e konuk olarak yaptığı açıklamalara CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek’ten tepki geldi.

Mustafa Bayraktar’ın yaptığı açıklamalarda dere suyunu kanalizasyon akıyor diye göstererek, Kuşadası turizminin ölüm fermanını Temmuz ayında vermeye çalıştığını söyleyen Başkan Gürbilek; ‘’
Bugün A HABER kanalında canlı yayınlanan gerçek dışı bir haberle Temmuz ayında Kuşadası turizmine büyük bir darbe vurulmaya çalışılmıştır. Ülke ekonomisinin içinde bulunduğu sıkıntılı ortamda sadece Kuşadası’nın değil, tüm ülkemizin en büyük beklentisi turizm gelirleri olmasına rağmen, büyük bir yanlış yapmıştır’’ dedi.

‘’BÜYÜK BİR SORUMSUZLUK ÖRENEĞİ’’

MHP İlçe Başkanı Bayraktar’ın aklıselim davranması gerektiğini söyleyen Başkan Gürbilek; ‘’Mustafa Bayraktar’ın sürekli mavi bayrak alan Kuşadası plajlarını “kanalizasyon akıyor” yalanlarıyla “girilemez” gibi göstermeye çalışması büyük bir sorumsuzluk örneğidir. Çünkü canlı yayın yapılan Atatürk Anıtı çevresindeki alanda dere yatağı bulunmaktadır ve denize akan da bu DSİ’ye bağlı bir derenin suyudur. MHP İlçe Başkanı’nın hiçbir araştırma yapmadan dere suyunu kanalizasyon gibi göstermeye çalışarak CHP’li belediyeleri yıpratma çabalarının yakışık ve seviyesiz olması kadar turizm sezonunun ortasında bulunduğumuzu hesaba katmadan yaptığı bu büyük gaf, ekmeğini turizmden kazanan esnafımıza ve Kuşadası halkına ihanettir. Kendisi de bir hediyelik eşya satıcısı olan MHP ilçe Başkanı bu açıklamalarının ardından yaşanması muhtemel olumsuzlukların hesabını Kuşadası halkına nasıl verecektir’’ diyerek sert sözlerle eleştirdi.
 
CHP’li belediyeleri yıpratma sevdasıyla kendisine uzatılan mikrofona canlı yayında bilgisizce açıklamalar yaptığını söyleyen Başkan Gürbilek, ‘’Kuşadası turizmine darbe vurmaya çalışan MHP Kuşadası ilçe Başkanı Mustafa Bayraktar’ı kınıyor ve Kuşadası çıkarları için sorumlu olmaya ve aklıselim davranmaya davet ediyorum’’ ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat