Minikler Anneleri İçin Mutfağa Girdi

TÜRKİYE 11 Mayıs 2019 13:01
Videoyu Aç Minikler Anneleri İçin Mutfağa Girdi
A
a

Medical Park İzmir Hastanesi, Anneler Günü Etkinlikleri Kapsamında Minik Şefleri Mutfağında Ağırladı. 30 Çocuğun Katıldığı Etkinlikte Çocuklar Anneleri İçin Renkli Kap Kekler Hazırladı.

Medical Park İzmir Hastanesi, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında minik şefleri mutfağında ağırladı. 30 çocuğun katıldığı etkinlikte çocuklar anneleri için renkli kap kekler hazırladı.
Anneler Günü, Medical Park İzmir Hastanesi’nde unutulmadı. Bu kapsamda, minik şefleri mutfağa girdi. 30 çocuğun yer aldığı etkinlikte minikler, annelerine özel olarak renkli kekler yaptı. Etkinlik sırasında çocuklara, yemekhane ustası tarafından hijyen kuralları konusunda bilgi verilirken, minikler de el becerileriyle dikkat çekti. Etkinlikte yapılan kap keklerin çocuklar tarafından annelerine ikram edilmesinin ardından minikler birer katılım sertifikasıyla ödüllendirildi.
Eğlenceli ve eğitici geçen etkinlik ile ilgili bilgi veren Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba, "Anneler Günü nedeniyle düzenlediğimiz bu etkinlikte çocuklarımıza mutfağı sevdirmek ve hijyen kurallarını öğretmek istedik. Bu vesileyle tüm annelerin de Anneler Günü kutlu olsun" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat